Arzum Antalya Kemer Yetkili Servisi Ezgi Soğutma İletişim

Arzum markası Türkiye’nin en köklü ve en tecrübeli markaları arasındadır. Elektrikli küçük ev aletleri pazarında hatırı sayılır bir yeri bulunan Arzum markası, yurt dışı ihracatları ile de adından sık sık söz ettirmektedir. Pek çok kişi tarafından bilindik marka diye tanımlanan Arzum, bu yaygınlığını müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışına borçludur. Özellikle satış sonrasında kaliteli, yaygın ve etkin yetkili servis ağı müşteri memnuniyetinin ön planda tutulduğunun en büyük göstergelerindendir. Yazımızda Arzum markasının Türkiye’deki yaygın servis ağları içerisinde yer almakta olan Kemer Antalya bölgesindeki arzum yetkili servis bilgilerini görebilirsiniz.

Arzum Antalya Kemer Yetkili Teknik Servisi Bilgileri;
Firma: Ezgi Soğutma
Adres: Yeni Mah.Dörtyol Cad.No:47/C Kemer Antalya
Telefon: 0 242 814 30 24

Firmalara ait yetkili teknik servis bilgileri zaman içerisinde değişebileceğinden, yazının yayın tarihini de göz önünde bulundurarak Antalya Kemer Arzum markasının yetkili teknik servisi bilgilerini ürün bazlı sorgulamak için lütfen bağlantıyı takip ediniz.

2 thoughts to “Arzum Antalya Kemer Yetkili Servisi Ezgi Soğutma İletişim”

    1. Antalya Merkezde hizmet veren Arzum yetkili servis bilgileri şu şekildedir: Aksoy TeknikArzum Adres: Üçgen Mah.Dolaplıdere Cad.No:33/F MERKEZ / ANTALYA TEL: 0 242 243 51 55

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir