Arzum İzmir Bergama Yetkili Servisi Gezgin Servis İletişim

Arzum markası Türkiye’nin en köklü ve en tecrübeli markaları arasındadır. Elektrikli küçük ev aletleri pazarında hatırı sayılır bir yeri bulunan Arzum markası, yurt dışı ihracatları ile de adından sık sık söz ettirmektedir. Pek çok kişi tarafından bilindik marka diye tanımlanan Arzum, bu yaygınlığını müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışına borçludur. Özellikle satış sonrasında kaliteli, yaygın ve etkin yetkili servis ağı müşteri memnuniyetinin ön planda tutulduğunun en büyük göstergelerindendir. Yazımızda Arzum markasının Türkiye’deki yaygın servis ağları içerisinde yer almakta olan Bergama İzmir bölgesindeki arzum yetkili servis bilgilerini görebilirsiniz.

Arzum İzmir Bergama Yetkili Teknik Servisi Bilgileri;
Firma: Gezgin Servis
Adres: Kaymakam Kemal Bey Cad.No: 82 Bergama İzmir
Telefon: 0 232 633 35 15

Firmalara ait yetkili teknik servis bilgileri zaman içerisinde değişebileceğinden, yazının yayın tarihini de göz önünde bulundurarak İzmir Bergama Arzum markasının yetkili teknik servisi bilgilerini ürün bazlı sorgulamak için lütfen bağlantıyı takip ediniz.

One thought to “Arzum İzmir Bergama Yetkili Servisi Gezgin Servis İletişim”

  1. Buhar kazanlı ütum arızalı fakat bergama gezgin servis kapandı başka servis varmı en yakın servis adresi gonderirmisiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir