Arzum Ordu Ünye Yetkili Servisi Zorlu Soğutma İletişim

Arzum markası Türkiye’nin en köklü ve en tecrübeli markaları arasındadır. Elektrikli küçük ev aletleri pazarında hatırı sayılır bir yeri bulunan Arzum markası, yurt dışı ihracatları ile de adından sık sık söz ettirmektedir. Pek çok kişi tarafından bilindik marka diye tanımlanan Arzum, bu yaygınlığını müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışına borçludur. Özellikle satış sonrasında kaliteli, yaygın ve etkin yetkili servis ağı müşteri memnuniyetinin ön planda tutulduğunun en büyük göstergelerindendir. Yazımızda Arzum markasının Türkiye’deki yaygın servis ağları içerisinde yer almakta olan Ünye Ordu bölgesindeki arzum yetkili servis bilgilerini görebilirsiniz.

Arzum Ordu Ünye Yetkili Teknik Servisi Bilgileri;
Firma: Zorlu Soğutma
Adres: Liseler Mah.Deyirmen 1 Sok.No:14 Ünye Ordu
Telefon: 0 452 324 19 19

Firmalara ait yetkili teknik servis bilgileri zaman içerisinde değişebileceğinden, yazının yayın tarihini de göz önünde bulundurarak Ordu Ünye Arzum markasının yetkili teknik servisi bilgilerini ürün bazlı sorgulamak için lütfen bağlantıyı takip ediniz.

One thought to “Arzum Ordu Ünye Yetkili Servisi Zorlu Soğutma İletişim”

  1. Kendilerine 24 Ekim 2022 tarihinde Dijitsu tv teslim ettim, tv’yi Garantiye 4 Kasım tarihinde teslim etmişler, 22-25 Kasım gibi göndermişler onarıp kendilerine, 6 aralik tarihinde kendim gelip aldım, Whatsapttan yazıyorum cevap vermediler, Aradım bir kez BAKMADILAR cep telefonlarına, Sorumsuz bir servis. Ürününüzü takip etmezseniz belkide 3 ay’da teslim etmezler. Kesinlikle önermiyorum sorumsuzlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir