Bellona Yetkili Servisi Kahramanmaraşa Efa Ticaret İletişim Bilgileri

Bellona Türkiye’de mobilya alanında kendisine sağlam yer edinmiş köklü firmalardan bir tanesidir. Modaya yön veren, dünya modasını yakından takip ederek çağımız ihtiyaçlarına cevap verebilir nitelikte, aynı zamanda da yenilikçi tasarımları ile pek çok kişi tarafından tercih edilen bir markadır. Hemen her ilde bulunan yetkili satıcıları sayesinde ürünlerin yakından görülebilmesine imkan tanınmaktadır.

Bellona, satmış olduğu ürünlerinin daima arkasında duran, üretim hatasından kaynaklı ve bazı durumlarda müşteri memnuniyetini sağlamak adına kullanım hatasından kaynaklı dahi olsa arızaları gidermekte müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Ürün çeşitliliği açısından da Bellona rakipleri arasında ön plana çıkmaktadır.

Kaliteli ürün yapısı ile uzun yıllar kullanım vadeden Bellona, Türkiye içerisinde kritik noktalara konuşlandırdığı yetkili servis ağı sayesinde müşterilerinin teknik servis hizmeti taleplerini her daim karşılamaya çalışan bir marka olmuştur. Bu bağlamda Kahramanmaraş, Adıyaman, Hatay (Altınözü, Antakya, Hassa, Kırıkhan, Reyhanlı, Samandağ, Serinyol, Yaylıdağı) Malatya İlçesi (Doğanşehir) bölgelerinde hizmet vermekte olan Bellona Yetkili servisi Kahramanmaraşa Efa Ticaret iletişim bilgilerini alt bölümde bulabilirsiniz.

Bellona Yetkili Servisi Kahramanmaraşa Efa Ticaret – Tel:(0344) 234 4466-Faks: 234 4466
Hizmet verdiği yerler: Kahramanmaraş, Adıyaman, Hatay (Altınözü, Antakya, Hassa, Kırıkhan, Reyhanlı, Samandağ, Serinyol, Yaylıdağı) Malatya İlçesi (Doğanşehir)

Dilerseniz Bellona Müşteri Hizmetlerini 444 33 99 numaralı telefondan arayarak yetkili servis bilgisi ve ne şekilde hizmet alabileceğiniz hususlarında detaylı bilgi alabilirsiniz. Bellona’nın Türkiye’deki satış noktaları ve Bellona mağazalarını görüntülemek için de bağlantıyı takip edebilirsiniz.

Markanın kendi internet sitesi üzerinden daha güncel yetkili servis bilgilerinin yayınlanabileceğini lütfen unutmayınız.

Zaman içerisinde yetkili servis bilgileri değişikliğe uğrayabilmektedir. Bellona markasının yetkili servis noktalarını ve iletişim bilgilerini Bellona’nın kendi internet sitesi üzerinden sorgulamak için linki ziyaret edebilirsiniz. Bulunduğunuz il ve ilçeyi listeden seçerek yetkili servis bilgisini detaylı olarak görüntüleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir