İzmir Seferihisar Bisan Yetkili Servisi Arif Gülcan

Bisan markası, Türkiye’de 1963 yılında İzmir’de üretim hayatına başlayan, ülkemizin ilk yerli bisiklet üreticisi konumundadır. Bisan markası ilerleyen zaman içerisinde 1974 yılında motosiklet üretimine de başlamış ve üretimlerini hala devam ettirmektedir. Ülkemiz insanları tarafından beğenilerek kullanılan  Bisan, modern yaşam çizgisine uygun kaliteli ürünler ile insanlarımıza hizmet vermeye devam etmekte. Bisan markasının yerli olması, kaliteli ürünler üretmesi, etkili ve yaygın servis ağı ile satış sonrası kaliteli hizmet vermeye devam etmesi, markanın en göze çarpan özelliklerinden. Bu yazımızda Bisan markasına ait İzmir Seferihisar bölgesinde bulunmakta olan yetkili servis bilgilerine erişebilirsiniz. Bisan marka bisikletiniz veya motosikletiniz ile ilgili yetkili servislerden bilgi alabilir, bakım, onarım ve yedek parça hizmeti satın alabilirsiniz. 

İzmir Seferihisar Bisan Yetkili Servisi; bisan-yetkili-servis

Firma/Kişi Bilgisi: Arif Gülcan
Telefon: 232 7434859
Adres: Pazar Yeri No . 19

Bisan markasının yetkili servislerinin zaman içerisinde değişebileceği ihtimaline binaen en güncel bisan yetkili teknik servis bilgilerini resmi sitesi üzerinden kontrol etmek için lütfen bağlantıyı takip ediniz.

One thought to “İzmir Seferihisar Bisan Yetkili Servisi Arif Gülcan”

  1. Merhaba,
    Bisan marka 3 tekerlekli elektrikli bir bisiklet ısmarladım, yarın (28.01.2020) kargoyla gelecek. Kurulumu için size gelsem, ne kadar zamanda yapılabilir? Ben Ürkmez’den araba kiralayarak geleceğim ve araba ile paarlık yapmak için yaklaşık saati bilmek istedim. Ayrıca 3 yıl önce aldığım aynı marka bisikletim de bozuldu ve buradaki (Berk Motor) sorunu çözemedi. Size getirsem bakabilir misiniz?
    Ali Akkaya

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir