www.bisan.com.tr

Bisan markası, Türkiye’de 1963 yılında İzmir’de üretim hayatına başlayan, ülkemizin ilk yerli bisiklet üreticisi konumundadır. Bisan markası ilerleyen zaman içerisinde 1974 yılında motosiklet üretimine de başlamış ve üretimlerini hala devam ettirmektedir.

Ülkemiz insanları tarafından beğenilerek kullanılan  Bisan, modern yaşam çizgisine uygun kaliteli ürünler ile insanlarımıza hizmet vermeye devam etmekte. Bisan markasının yerli olması, kaliteli ürünler üretmesi, etkili ve yaygın servis ağı ile satış sonrası kaliteli hizmet vermeye devam etmesi, markanın en göze çarpan özelliklerinden.

Bu yazımızda Bisan markasına ait Genel Müdürlük iletişim bilgilerine erişebilirsiniz. Bisan marka bisikletiniz veya motosikletiniz ile ilgili yetkili yetkili servislerden bilgi alabilir, bakım, onarım ve yedek parça hizmeti satın alabilirsiniz. 

bisan-yetkili-servis

Bisan bisiklet Genel Müdürlük İletişim Bilgileri;

Adres: Kemalpaşa O.S.B. Mahallesi, Ankara Asfaltı Caddesi, No: 83, 35735 – Kemalpaşa, İzmir,
Telefon: +90 232 877 00 28
Faks: +90 232 877 00 56
E Posta: info@bisan.com.tr

Markanın kendi internet sitesi üzerinden daha güncel yetkili servis bilgilerinin yayınlanabileceğini lütfen unutmayınız.

Bisan markasının en güncel yetkili teknik servis bilgilerini resmi sitesi üzerinden kontrol etmek için lütfen bağlantıyı takip ediniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir