www.bisan.com.tr

Bisan markası, Türkiye’de 1963 yılında İzmir’de üretim hayatına başlayan, ülkemizin ilk yerli bisiklet üreticisi konumundadır. Bisan markası ilerleyen zaman içerisinde 1974 yılında motosiklet üretimine de başlamış ve üretimlerini hala devam ettirmektedir.

Ülkemiz insanları tarafından beğenilerek kullanılan  Bisan, modern yaşam çizgisine uygun kaliteli ürünler ile insanlarımıza hizmet vermeye devam etmekte. Bisan markasının yerli olması, kaliteli ürünler üretmesi, etkili ve yaygın servis ağı ile satış sonrası kaliteli hizmet vermeye devam etmesi, markanın en göze çarpan özelliklerinden.

Bu yazımızda Bisan markasına ait Genel Müdürlük iletişim bilgilerine erişebilirsiniz. Bisan marka bisikletiniz veya motosikletiniz ile ilgili yetkili yetkili servislerden bilgi alabilir, bakım, onarım ve yedek parça hizmeti satın alabilirsiniz. 

bisan-yetkili-servis

Bisan bisiklet Genel Müdürlük İletişim Bilgileri;

Adres: Kemalpaşa O.S.B. Mahallesi, Ankara Asfaltı Caddesi, No: 83, 35735 – Kemalpaşa, İzmir,
Telefon: +90 232 877 00 28
Faks: +90 232 877 00 56
E Posta: info@bisan.com.tr

Markanın kendi internet sitesi üzerinden daha güncel yetkili servis bilgilerinin yayınlanabileceğini lütfen unutmayınız.

Bisan markasının en güncel yetkili teknik servis bilgilerini resmi sitesi üzerinden kontrol etmek için lütfen bağlantıyı takip ediniz.

2 thoughts to “www.bisan.com.tr”

  1. MerHABA 2 HAFTA ONCE N 11 UZERINDEN BISAN SAVAGE F1 YESIL BISIKLET ALDIM BISIKLET KURULU GELDI KUTUYLA NEYSE BIR KAC GUN BINDIM NE FITES AYARI IYI NEDE FREN AYARLARI. DISKLERDEN SES GELIYO VE PEDALIN BIRINDEN TAK TUK SESLER VAR ARA SIRA CIKIYO BU SESLER SANKI BOSLUK VAR PEDALDA .. NEYSE SORUNLAR BUNLAR DEMEM ŞU KI ANTALYA MERKEZDE BISAN YETKILI SERVISLER VARMI VARSA ADRESLERI NEDIR VE UCRETSIZ BU SAYDIKLARIM TAMIR AYAR GORURMU ISMIM NUMARAM 05375495536

  2. Didim can ticaretten Bisan 5200 bisiklet aldım,pedal çevirirken tak tık sesler geliyor ,servis baktı bu tarz sesler gelir duyma amca dedi,ses hala geliyor servisten memlun değilim,sizin Didim de başka servisiniz var mı?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir