Barbaros Ünal Malatya Özalper Buderus Yetkili Servisi Ünal-San Isıtma Soğutma Ve Klima Sist.

Ülkemizde ısıtma ve soğutma alanında faaliyet gösteren pek çok firma mevcut. Buderus markası da bu alanda faaliyet göstermekte. Alman malı olarak karşımıza çıkan Buderusun tarihçesi ise bir hayli eskilere dayanmakta. İlk olarak 1731 yılında demir üretimi ile üretim yapan Buderus markası ısıtma alanındaki ilk ürün üretimine ise 1825 yılında başlamıştır. O zamandan günümüze kadar tecrübesini artırarak farklı ürünler üreten Buderus, bugün itibariyle güvenilen ve tercih edilen bir marka haline gelmiştir. Ülkemizde özellikle Buderus kombilere ilgi oldukça fazla.

Buderus markası, sağlamlığı, kalitesi, işlevsel yapısı ve ürün çeşitliliği ile müşteri portföyünü her geçen gün artırmakta. Müşterisini satış sonrasında da düşünen Buderus, yetkin ve etkili teknik servis ağı ile satış sonrasında da teknik desteğini sürdürmekte.

Malatya Özalper bölgesinde faaliyet göstermekte olan Buderus Yetkili Teknik Servisi Ünal-San Isıtma Soğutma Ve Klima Sist. ile irtibat için gerekli iletişim bilgilerini bulabilirsiniz.

Malatya Özalper Buderus Yetkili Teknik Servisi Ünal-San Isıtma Soğutma Ve Klima Sist.
Yetkili Kişi: Barbaros Ünal Adres: Özalper Mah.Ayyıldız Sok.No:6, Telefon: 4222128434 , 4222385036, GSM: 5336603854, Faks: 4222128414, E-Posta: unalmaksan@gmail.com,

Yetkili servis bilgileri zaman içerisinde değişebileceğinden Buderus yetkili teknik servis bilgisini teyit için lütfen linki tıklayınız.

Markanın kendi internet sitesi üzerinden daha güncel yetkili servis bilgilerinin yayınlanabileceğini lütfen unutmayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir