Gökhan Bayhan-Ramazan Şaban Çelebi. Kocaeli Gebze Buderus Yetkili Servisi Buser Isıt. Ve Soğ. Enerji Sist.İnş.Tur.Nak.Ltd.Şt

Ülkemizde ısıtma ve soğutma alanında faaliyet gösteren pek çok firma mevcut. Buderus markası da bu alanda faaliyet göstermekte. Alman malı olarak karşımıza çıkan Buderusun tarihçesi ise bir hayli eskilere dayanmakta. İlk olarak 1731 yılında demir üretimi ile üretim yapan Buderus markası ısıtma alanındaki ilk ürün üretimine ise 1825 yılında başlamıştır. O zamandan günümüze kadar tecrübesini artırarak farklı ürünler üreten Buderus, bugün itibariyle güvenilen ve tercih edilen bir marka haline gelmiştir. Ülkemizde özellikle Buderus kombilere ilgi oldukça fazla.

Buderus markası, sağlamlığı, kalitesi, işlevsel yapısı ve ürün çeşitliliği ile müşteri portföyünü her geçen gün artırmakta. Müşterisini satış sonrasında da düşünen Buderus, yetkin ve etkili teknik servis ağı ile satış sonrasında da teknik desteğini sürdürmekte.

Kocaeli Gebze bölgesinde faaliyet göstermekte olan Buderus Yetkili Teknik Servisi Buser Isıt. Ve Soğ. Enerji Sist.İnş.Tur.Nak.Ltd.Şt ile irtibat için gerekli iletişim bilgilerini bulabilirsiniz.

Kocaeli Gebze Buderus Yetkili Teknik Servisi Buser Isıt. Ve Soğ. Enerji Sist.İnş.Tur.Nak.Ltd.Şt
Yetkili Kişi: Gökhan Bayhan-Ramazan Şaban Çelebi. Adres: Osman Yılmaz Mah Mehmet Akif Ersoy Cad.No:51, Telefon: 2626432143, GSM: 5325072440, Faks: 2626432144, E-Posta: info@buserservis.com,

Yetkili servis bilgileri zaman içerisinde değişebileceğinden Buderus yetkili teknik servis bilgisini teyit için lütfen linki tıklayınız.

Markanın kendi internet sitesi üzerinden daha güncel yetkili servis bilgilerinin yayınlanabileceğini lütfen unutmayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir