Kubilay Bodur Kırşehir Merkez Buderus Yetkili Servisi Kubilay Soğutma

Ülkemizde ısıtma ve soğutma alanında faaliyet gösteren pek çok firma mevcut. Buderus markası da bu alanda faaliyet göstermekte. Alman malı olarak karşımıza çıkan Buderusun tarihçesi ise bir hayli eskilere dayanmakta. İlk olarak 1731 yılında demir üretimi ile üretim yapan Buderus markası ısıtma alanındaki ilk ürün üretimine ise 1825 yılında başlamıştır. O zamandan günümüze kadar tecrübesini artırarak farklı ürünler üreten Buderus, bugün itibariyle güvenilen ve tercih edilen bir marka haline gelmiştir. Ülkemizde özellikle Buderus kombilere ilgi oldukça fazla.

Buderus markası, sağlamlığı, kalitesi, işlevsel yapısı ve ürün çeşitliliği ile müşteri portföyünü her geçen gün artırmakta. Müşterisini satış sonrasında da düşünen Buderus, yetkin ve etkili teknik servis ağı ile satış sonrasında da teknik desteğini sürdürmekte.

Kırşehir Merkez bölgesinde faaliyet göstermekte olan Buderus Yetkili Teknik Servisi Kubilay Soğutma ile irtibat için gerekli iletişim bilgilerini bulabilirsiniz.

Kırşehir Merkez Buderus Yetkili Teknik Servisi Kubilay Soğutma
Yetkili Kişi: Kubilay Bodur Adres: Aşıkpaşa Paşaderesi Cad. Dinar Apt. No:11, Telefon: 3862128504, GSM: 5426459224, Faks: 3862128505, E-Posta: kubilayteknik@ttmail.com,

Yetkili servis bilgileri zaman içerisinde değişebileceğinden Buderus yetkili teknik servis bilgisini teyit için lütfen linki tıklayınız.

Markanın kendi internet sitesi üzerinden daha güncel yetkili servis bilgilerinin yayınlanabileceğini lütfen unutmayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir