Veli Özdal Elazığ Elazığ Buderus Yetkili Servisi Teknik 23

Ülkemizde ısıtma ve soğutma alanında faaliyet gösteren pek çok firma mevcut. Buderus markası da bu alanda faaliyet göstermekte. Alman malı olarak karşımıza çıkan Buderusun tarihçesi ise bir hayli eskilere dayanmakta. İlk olarak 1731 yılında demir üretimi ile üretim yapan Buderus markası ısıtma alanındaki ilk ürün üretimine ise 1825 yılında başlamıştır. O zamandan günümüze kadar tecrübesini artırarak farklı ürünler üreten Buderus, bugün itibariyle güvenilen ve tercih edilen bir marka haline gelmiştir. Ülkemizde özellikle Buderus kombilere ilgi oldukça fazla.

Buderus markası, sağlamlığı, kalitesi, işlevsel yapısı ve ürün çeşitliliği ile müşteri portföyünü her geçen gün artırmakta. Müşterisini satış sonrasında da düşünen Buderus, yetkin ve etkili teknik servis ağı ile satış sonrasında da teknik desteğini sürdürmekte.

Elazığ Elazığ bölgesinde faaliyet göstermekte olan Buderus Yetkili Teknik Servisi Teknik 23 ile irtibat için gerekli iletişim bilgilerini bulabilirsiniz.

Elazığ Elazığ Buderus Yetkili Teknik Servisi Teknik 23
Yetkili Kişi: Veli Özdal Adres: Rızaiye Mah.Ertuğrul Sok.No:28/B, Telefon : 4242381296, GSM : 5337132567, Faks : 4242374748, E-Posta : teknik23@ttmail.com,

Yetkili servis bilgileri zaman içerisinde değişebileceğinden Buderus yetkili teknik servis bilgisini teyit için lütfen linki tıklayınız.

Markanın kendi internet sitesi üzerinden daha güncel yetkili servis bilgilerinin yayınlanabileceğini lütfen unutmayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir