Malatya Citroen Yetkili Servisi Zengibar Otomotiv İletişim

Citroen, Türkiye yollarında uzun yıllardan beri hizmet vermekte olan bir marka. Fransız markası citroen, yenilikçi tasarımları, konforlu modern duruşu ve teknolojiyle bütünleşik yapısıyla son yıllarda dikkatleri üzerine topladı. Gençler tarafından da oldukça beğenilen yeni citroen modellerinin çevremizde hızla çoğaldığına şahit olmaktayız. Citroen markasının bu denli başarılı olmasının pek çok nedeni var. Bu nedenlerin bir ayağını da, citroen yetkili teknik servis ağının oldukça iyi hizmet veriyor olması oluşturmakta. Biz de sitemizde il il citroen yetkili teknik servis iletişim bilgilerine yer verdik.

Bu yazımızda Malatya ve çevresinde hizmet vermekte olan citroen yetkili servisinin iletişim bilgilerini bulabilirsiniz. Otomobilinizi seviyorsanız ve uzun yıllar sorunsuz kullanmak istiyorsanız, bakım ve onarımlarınızı mutlaka citroen yetkili servislerde yaptırınız.

Malatya Citroen Yetkili Servisi Zengibar Otomotivcitroen-servisler
Adres: Karakavak Mevkii, Ankara Asfaltı Üzeri, 5.km, Citroen Plaza 44110 Merkez / Malatya
Tel: 0 422 238 52 44
Faks: 0 422 238 44 56
E Posta: zengibar.satis@citroenbayi.com

Citroen yetkili servislerinin zaman içerisinde değişikliğe uğrama ihtimaline binaen güncel yetkili servis bilgisini teyit için lütfen bağlantıyı takip ediniz.

3 thoughts to “Malatya Citroen Yetkili Servisi Zengibar Otomotiv İletişim”

  1. 1998 model,otomatik vitesli,LPG li citroen saxo aracım var. aracı komple bakımdan geçirmek istiyorum. LPGli araçlara bakmadığınızı biliyorum. fakat aracı getirsem teknik servis binasına sokmadan dışarıda yapabilirmisiniz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir