Van Citroen Yetkili Servisi Görgülü Otomotiv İletişim

Citroen, Türkiye yollarında uzun yıllardan beri hizmet vermekte olan bir marka. Fransız markası citroen, yenilikçi tasarımları, konforlu modern duruşu ve teknolojiyle bütünleşik yapısıyla son yıllarda dikkatleri üzerine topladı. Gençler tarafından da oldukça beğenilen yeni citroen modellerinin çevremizde hızla çoğaldığına şahit olmaktayız. Citroen markasının bu denli başarılı olmasının pek çok nedeni var. Bu nedenlerin bir ayağını da, citroen yetkili teknik servis ağının oldukça iyi hizmet veriyor olması oluşturmakta. Biz de sitemizde il il citroen yetkili teknik servis iletişim bilgilerine yer verdik.

Bu yazımızda Van ve çevresinde hizmet vermekte olan citroen yetkili servisinin iletişim bilgilerini bulabilirsiniz. Otomobilinizi seviyorsanız ve uzun yıllar sorunsuz kullanmak istiyorsanız, bakım ve onarımlarınızı mutlaka citroen yetkili servislerde yaptırınız.

Van Citroen Yetkili Servisi Görgülü Otomotivcitroen-servisler
Adres: Kampüs Yolu üzeri, 5. Km. 65200 Merkez / Van
Tel: 0 432 223 13 33 (pbx)
Faks: 0 432 223 13 32
E Posta: gorgulu.satis@citroenbayi.com

Citroen yetkili servislerinin zaman içerisinde değişikliğe uğrama ihtimaline binaen güncel yetkili servis bilgisini teyit için lütfen bağlantıyı takip ediniz.

One thought to “Van Citroen Yetkili Servisi Görgülü Otomotiv İletişim”

  1. Aradım ulaşamadım bayinizi benim 2007 model Citroën c4 1.6 dizel aracımin otomatik kapı kilidinin orjinali kayıp benden önceki sahibi kayıp etmiş ben tekrar orjinal anahtar çıkartmak istiyorum ve şuanki anahtar kapıları kitliyor bazen geri bırakıyor buda beni tedirgin ediyor ve araç kitlenirken farları yakmıyor sinyal vermiyor ne kadara olur bilgi edinmek ve eğer olur sa gelip yaptırmak istiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir