Fantom Kocaeli Yetkili Servisi, Yıldırım Elektronik (Necati Yılmaz) İletişim

Fantom, kurulduğu 1986 yılından bu yana faaliyetlerine devam eden, temizlik makineleri başta olmak üzere çeşitli elektrikli küçük ev aletleri pazarında tanınmış isimlerden biri. Ar-Ge ye önem veren firmalardan bir tanesi olan Fanset / Fantom, teknoloji alanında sürekli kendisini yenileyerek modern cihazlar üretmeye devam ediyor. Sürekli yeni oyuncuların oyuna dahil olduğu Türkiye pazarında müşteri kitlesini iyi tanıyan ve bu yönünü pozifit yönde kullanabilen nadir markalardan olan Fantom, kaliteli ürün ve uygun fiyat politikası ile her geçen gün yerli ve yabancı müşteri kitlesini artırmaya devam ediyor.

Fantom, yetkili servis konusunda da hemen her ilde konuşlandırdığı etkin ve geniş servis ağı ile müşterilerine tam destek sunma gayreti peşinde olduğunu açıkça gösteriyor.

Biz de sitemizde fantom markasının iller bazında yetkili servis bilgilerini sizlere sunuyoruz. Fantom Kocaeli yetkili servis telefon ve adres bilgilerini yazımızın alt bölümünde bulabilirsiniz.
Adana Kocaeli Yetkili Servisi, Yıldırım Elektronikfantom-yetkili-servisler
Yetkili Kişi: Necati Yılmaz
Telefon: 0262 641 35 88 Adres: Hacı Halil Mh.1209 Sk.No:27/Eşkiler Market Yanı Gebze

Kocaeli Fantom yetkili servislerinin en güncel yetkili servis bilgilerini  kendi sitesi üzerinden sorgulamak için lütfen bağlantıyı takip ediniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.