Goldmaster Yetkili Servisi İstanbul Samandıra Uydu Elektronik Ahmet Gökçe

Goldmaster Türkiye pazarında uzun yıllardan beri varlığını sürdüren sayılı markalar arasında. Özellikle son zamanlarda teknoloji alanında müşterilerinin beğenisine sunduğu elektronik cihazlar çokça ilgi görmekte. Goldmaster markasında yer alan ürün gruplarından bazıları küçük ev aletleri, züccaciye ürünleri, uydu alıcıları, tablet ve led lambalar. Goldmaster markasının müşterilerine sunmuş olduğu geniş yetkili servis ağı etkili ve hızlı bir hizmet sunmakta. Markaların en büyük özellikleri, satış sonrasında verdikleri teknik servis hizmetlerinin kaliteli olmasıdır.

Goldmaster markasının İstanbul Samandıra bölgesinde hizmet vermekte olan yetkili teknik servisinin iletişim bilgilerine yazımızın alt kısmından erişebilirsiniz. Ürünlerinizin garanti kapsamından çıkmaması için bakım ve onarımlarının yetkili servis tarafından yapılması gerektiğini unutmayınız.

Goldmaster İstanbul Samandıra Yetkili Teknik Servisi;
Firma-İlgili Kişi: Uydu Elektronik Ahmet Gökçe
Adres: Eyüp Sultan Mah.Kızılay Cad.No:17
Telefon: 0216 311 1281
Faks: 0216 3111281

Firmalara ait yetkili teknik servisler zaman içerisinde değişebileceğinden Goldmaster markasının İstanbul Samandıra bölgesindeki güncel yetkili servis bilgisini teyit için lütfen bağlantıyı takip ediniz.

One thought to “Goldmaster Yetkili Servisi İstanbul Samandıra Uydu Elektronik Ahmet Gökçe”

  1. tabletim acilmiyor markasi gold master 924 hd yeni jarz aleti aldim yine olmadi aceba neyden sorun bi yardimci olur olurmusunuz acil..:(

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir