Goldmaster Yetkili Servisi İzmir Çankaya Ceylan Elektronik Süleyman Ceylan

Goldmaster Türkiye pazarında uzun yıllardan beri varlığını sürdüren sayılı markalar arasında. Özellikle son zamanlarda teknoloji alanında müşterilerinin beğenisine sunduğu elektronik cihazlar çokça ilgi görmekte. Goldmaster markasında yer alan ürün gruplarından bazıları küçük ev aletleri, züccaciye ürünleri, uydu alıcıları, tablet ve led lambalar. Goldmaster markasının müşterilerine sunmuş olduğu geniş yetkili servis ağı etkili ve hızlı bir hizmet sunmakta. Markaların en büyük özellikleri, satış sonrasında verdikleri teknik servis hizmetlerinin kaliteli olmasıdır.

Goldmaster markasının İzmir Çankaya bölgesinde hizmet vermekte olan yetkili teknik servisinin iletişim bilgilerine yazımızın alt kısmından erişebilirsiniz. Ürünlerinizin garanti kapsamından çıkmaması için bakım ve onarımlarının yetkili servis tarafından yapılması gerektiğini unutmayınız.

Goldmaster İzmir Çankaya Yetkili Teknik Servisi;
Firma-İlgili Kişi: Ceylan Elektronik Süleyman Ceylan
Adres: 1362. Sk. No:18 Kat 1 Daşre 106 Altan İşhanı
Telefon: 0232 446 77 69
Faks: 2324467769

Firmalara ait yetkili teknik servisler zaman içerisinde değişebileceğinden Goldmaster markasının İzmir Çankaya bölgesindeki güncel yetkili servis bilgisini teyit için lütfen bağlantıyı takip ediniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir