Manavgat Antalya Gorenje Yetkili Servisi Üreyen Isıtma Ve Soğutma Sistemleri Mehmet Üreyen

Dünya çapında faaliyet gösteren markalardan bir isim Gorenje. Faaliyet gösterdiği 70 ülkede üstün teknoloji ve tasarım harikası ürünleri ile kalitesinden ödün vermeden yoluna devam eden Gorenje, ülkemizde de farklı tasarımlarda beyaz eşya arayanların yakından tanıdığı bir marka. Kendisini sürekli yenileyen, kullanıcı ve çevre dostu ürünleri ile ön plana çıkan marka, satış sonrası etkin hizmet ve yaygın servis ağı ile kaliteli hizmet sunma yolunda hızla ilerliyor. İnsan yaşamını kolaylaştırmak ve daha konforlu bir hayat yaşamasını sağlamak için tasarlanan Gorenje ürünlerinin kalitesi, görselliği ve önemli ölçüde tasarruflu olması ürünlerde ilk dikkat çeken hususlardan. Türkiye pazarında da hatırı sayılır bir yerde bulunan marka müşteri sayısını her geçen gün artırmakta.

Goronje markasının yaygın yetkili teknik servisleri sayesinde ürünlerinizin bakımını kolaylıkla yaptırabilir, yedek  parça sıkıntısı çekmeden ürünlerinizi uzun yıllar kullanabilirsiniz. Gorenje markasının  Antalya Manavgat yetkili teknik servis bilgilerini yazımızın alt kısmında bulabilirsiniz.

Manavgat Manavgat Gorenje yetkili servisi iletişim bilgileri, gorenje-yetkili-servisi
Üreyen Isıtma Ve Soğutma Sistemleri, Mehmet Üreyen
Adres: Yukarı Hisar Mah.Hastane Cad. No:70/B
Telefon: 0242 746 06 57 GSM: 0535 892 22 39

Gorenje markasının yetkili teknik servis bilgilerinin zaman içerisinde değişebilme ihtimaline binaen, güncel yetkili servis bilgisini teyit etmek için gorenje.com.tr‘yi ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir