Hiremco İstanbul Karaköy Yetkili Servis Gns Elektronik İletişim

Türkiye pazarında 1972 yılından beri marka varlığını sürdüren Merih video (Hiremco), özellikle uydu cihazları alanında ismini duyurmayı başaran nadir yerli markalardan bir tanesidir.  Marka ismi ilk bakışta her ne kadar yabancı markaymış gibi bir izlenim verse de tamamen yerli üretim üzerine çalışmaktadır. Kurulduğu günden bu yana sürekli gelişen ve yenilenen teknolojiye ayak uydurmayı başaran Hiremco uydu alıcı, led armatür, led reklam paneli, lnb, multiswitch ve büyük ekran led tv dallarında üretim yapmaya devam etmektedir.  Hiremco, Türkiye çapında etkin ve yaygın yetkili servis ağı ile de satış sonrası müşteri desteğini sunmaya özen göstermekte

Hiremco yetkili teknik servislerinde bakım, onarım, yazılım güncelleme ve yedek parça hizmeti gibi gerekli tüm servis hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. İstanbul Karaköy bölgesi Hiremco Yetkili Servis iletişim bilgilerini yazımız içeriğinde bulabilirsiniz.

İstanbul Karaköy Hiremco Yetkili Servisihiremco
Gns Elektronik
Telefon: 0212 243 9540
Adres: Yüksek Kaldırım Cad.Marmara İş Hanı No:73/2 – İstanbul

Bilgilerin zaman içerisinde güncelliklerini yitirebilme ihtimali nedeniyle Hiremco resmi internet sitesi üzerinden yetkili servis teyidi için lütfen linki tıklayınız.

One thought to “Hiremco İstanbul Karaköy Yetkili Servis Gns Elektronik İletişim”

  1. IP ALICI ONARIMI İÇİN …
    Telefonlar açılmıyor …
    Napabiliriz ?
    Şehrimdeki Yetkili servisle Anadolu yakasındaki merkez Birbirinden farklı konuşuyor … yardımcı olabilir misiniz ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.