Homstar Bigadiç Balıkesir Yetkili Servisi Güçlü Elektronik Ali Güçlü

Türkiye’de özellikle küçük uydu cihazları ile tanınan homstar markası son dönemdeki uygun fiyat politikası ile hatırı sayılır bir müşteri kitlesine ulaşmış durumda. Şifreli uydu kanallarını da çözebilme özelliğine sahip uydu cihazları ile de ayrı bir kategoride yarış veren markanın, piyasada epey tutulduğunu söylemek yanlış olmaz. Homstar Yetkili servislerinin ise ülkenin değişik bölgelerinde hizmet vermesi müşteri memnuniyetini artıran önemli unsurlardan.

Bigadiç Balıkesir ve çevresinde hizmet vermekte olan homstar yetkili teknik servisi Güçlü Elektronik ile ilgili iletişim bilgilerini yazımızın alt bölümünden bulabilirsiniz.

Homstar Bigadiç Balıkesir Yetkili Teknik Servisi; Güçlü Elektronik Bigadiç Balıkesir
Ali Güçlü
Hitay Cad. Toptan Çıkmazı No.5 Bigadiç Balıkesir
0266 614 63 22

Homstar ürünlerinizin garantilerine ilişkin işlemler hakkında firmadan detaylı bilgi alabilirsiniz. Homstar markasının güncel yetkili teknik servis bilgilerini sorgulama için lütfen bağlantıyı takip ediniz.

 

Markanın kendi internet sitesi üzerinden daha güncel yetkili servis bilgilerinin yayınlanabileceğini lütfen unutmayınız.

One thought to “Homstar Bigadiç Balıkesir Yetkili Servisi Güçlü Elektronik Ali Güçlü”

  1. Bigadicin en kötü servisi. Süpürge motoru değiştirmek için güvenip vermiştik. 1 yılı geçti yapmadılar, uğraşmadılar. Haksız olmalarına rağmen aramalarımızı , numaralarımızı engelleyip hala yapmamak için direnmeye devam ediyorlar. Şikayet etmeye karar verdik başka bir çare bırakmadılar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir