E.C.A Yetkili Servisi Samsun Rüstem Altuncuoğlu İletişim

E.C.A. markası özellikle ısı sektöründe 50 yıldan fazla bir süredir faaliyet göstermekte. Markanın ürünleri arasında kombiler, panel ve döküm radyatörler, merkezi ısıtma sistemleri, güneş enerjisi sistemleri, şofbenler ve termosifonlar, doğalgaz sayaçları, su tesisatı ve doğalgaz vanaları bulunmakta. Marka müşterilerine sağladığı geniş ve kaliteli teknik servis ağı sayesinde Türkiye’de söz sahibi. Sektöründe sayılı markalar arasında gösterilen E.C.A. satış sonrası desteği ve sıkıntısız yedek parça stoğuyla müşterilerinden tam not almayı da başarıyor. Ayrıca markanın dünyanın değerli kaynaklarının boş yere tüketilmesinin önüne geçmek adına ürünlerinde sağlığa zarar vermeyen malzemeler kullanması ve çevre dostluğu ilkesini benimsemesi de markaya çok şey katmakta.
E.C.A. markasının yetkili teknik servisleri içerisinde yer alan Samsun bölgesinde hizmet vermekte olan teknik servis iletişim bilgilerini yazımız içeriğinde bulabilirsiniz. E.C.A. marka ürününüzün arıza, bakım onarım gibi işlemleri için servisle ilgili olarak belirtilen numaradan ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.
E.C.A. Samsun Yetkili Servisi
İlgili Kişi/Firma: Rüstem Altuncuoğlu
Telefon: 444 0 322 (markanın ilkesi gereği ilgili numaradan müşteri hizmetlerine ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz)

E.C.A. markasının yukarıda belirtilen yetkili servis bilgisinin güncel olup olmadığının kontrolü için ve daha fazla bilgi için bağlantıyı tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir