Kumtel Servisi Aydın Söke Özlem Soğutma

Kumtel markası Türkiye pazarında yoğun müşteri kitlesine sahip markalardan biri. Özellikle infrared ısıtıcı pazarında fazlaca ürünü bulunan markanın ürün yelpazesinde ısıtıcılar, vantilatörler ve pişiriciler yer almakta. Kaliteli ürün uygun fiyat dengesini kurmayı başaran markalardan olan kumtel markası müşterilerinden tam not almayı başarıyor. Yetkili teknik servis konusunda da geniş bir servis ağına sahip kumtel markası bu yönüyle de müşteri memnuniyetini ön planda tutmakta. Kumtel markasının infrared ısıtıcılar, vantilatörler ve pişiricilerine ilişkin yetkili teknik servis bilgilerini yazımız içeriğinde bulabilirsiniz.

Kumtel ürünlerinin Aydın Söke bölgesinde bulunmakta olan yetkili teknik servis iletişim bilgilerine yazımızın alt bölümünden erişebilirsiniz. 

Kumtel Aydın Söke Özlem Soğutma Yetkili Servisi iletişim;
Firma/Kişi Bilgisi: Özlem Soğutma Ramazan Kalaycı
Telefon: 0 256 518 9350
Adres: Adres bilgisini firmanın telefon numarasından edinebileceğiniz gibi aşağıdaki bağlantı aracılığı ile ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Adres bilgisi ve ayrıntılı teknik servis bilgileri için lütfen bağlantıyı takip ediniz.

One thought to “Kumtel Servisi Aydın Söke Özlem Soğutma”

  1. PERA + BLONGO+ÇETİNTAŞ EVİ+MİNİSAN+MAXSİMUS+KUMTEL+LUXELL+DİĞİCOM+CONTİ+PQEHLER+UFO+ALF- SÖKE VE CEVRESİNDE YETKİLİ SERVİSİ HİZMETİ VERMEKTEDİR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir