Kumtel Servisi Muğla Marmaris İlksel Elektronik

Kumtel markası Türkiye pazarında yoğun müşteri kitlesine sahip markalardan biri. Özellikle infrared ısıtıcı pazarında fazlaca ürünü bulunan markanın ürün yelpazesinde ısıtıcılar, vantilatörler ve pişiriciler yer almakta. Kaliteli ürün uygun fiyat dengesini kurmayı başaran markalardan olan kumtel markası müşterilerinden tam not almayı başarıyor. Yetkili teknik servis konusunda da geniş bir servis ağına sahip kumtel markası bu yönüyle de müşteri memnuniyetini ön planda tutmakta. Kumtel markasının infrared ısıtıcılar, vantilatörler ve pişiricilerine ilişkin yetkili teknik servis bilgilerini yazımız içeriğinde bulabilirsiniz.

Kumtel ürünlerinin Muğla Marmaris bölgesinde bulunmakta olan yetkili teknik servis iletişim bilgilerine yazımızın alt bölümünden erişebilirsiniz. 

Kumtel Muğla Marmaris İlksel Elektronik Yetkili Servisi iletişim;
Firma/Kişi Bilgisi: İlksel Elektronik Eray Durgut
Telefon: 0 252 412 62 60
Adres: Adres bilgisini firmanın telefon numarasından edinebileceğiniz gibi aşağıdaki bağlantı aracılığı ile ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Adres bilgisi ve ayrıntılı teknik servis bilgileri için lütfen bağlantıyı takip ediniz.

One thought to “Kumtel Servisi Muğla Marmaris İlksel Elektronik”

  1. 4 ay oldu düğmelerde arıza oldu sorunu gidermek için 4 ay oldu hala servis bi türlü gelmiyor garantisinin bitmesini bekliyorlar herhalde parayla yaptıralım ama ocakta servisde beş para etmez siz siz olun kumtel almayın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir