İZMİR Kawasaki Yetkili Servisi Fatih Öğüt Fatih ÖĞÜT

Motosiklet, dünya çapında pek çok meraklısı bulunan ve genellikle pahalı sayılan uğraşlar arasındadır. Türkiye yollarında da farklı firmalara ve markalara ait pek çok motosiklet çeşidi mevcut. Marka olarak kendisini kanıtlamış olan kawasaki markası ise Türkiye’de beğenilerek kullanılan motosiklet markaları arasında. Oldukça farklı modellere sahip olan markanın hemen her zevke ve bütçeye hitap eden kategoride motosikletleri rahatlıkla bulunabilmekte. Motosikletlerin satışı sonrasında yetkili teknik servis desteği ise fazlasıyla önemli. Kawasaki markasının hemen her bölgede bulunan yetkili servis ağı kawasaki tutkunlarını memnun ediyor. Bu yazımız içeriğinde İZMİR İlinde bulunan Fatih Öğüta ait yetkili servis bilgilerini bulabilirsiniz.

Fatih Öğütunuza ait yedek parça ihtiyacınızı kawasaki yetkili servisleri aracılığı ile kolaylıkla karşılayabilirsiniz. Fatih Öğütunuzu uzun yıllar güvenle kullanmak istiyorsanız tüm bakım ve onarımlarını kawasaki yetkili servislerinde yaptırmanız faydanıza olacaktır.

İZMİR İli Fatih Öğüt Yetkili Servisi Fatih ÖĞÜT
Adres: İnönü mh.Sanayi Sit.2119 sk.A Blok No:3/1 Çeşme
Telefon: 0232 712 15 87

Yetkili servis bilgileri zaman içerisinde değişebileceğinden en güncel kawasaki yetkili servis bilgisini teyit etmek için lütfen bağlantıyı takip ediniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir