KOCAELİ Kawasaki Yetkili Servisi Extreme Motor Nihat BOZ

Motosiklet, dünya çapında pek çok meraklısı bulunan ve genellikle pahalı sayılan uğraşlar arasındadır. Türkiye yollarında da farklı firmalara ve markalara ait pek çok motosiklet çeşidi mevcut. Marka olarak kendisini kanıtlamış olan kawasaki markası ise Türkiye’de beğenilerek kullanılan motosiklet markaları arasında. Oldukça farklı modellere sahip olan markanın hemen her zevke ve bütçeye hitap eden kategoride motosikletleri rahatlıkla bulunabilmekte. Motosikletlerin satışı sonrasında yetkili teknik servis desteği ise fazlasıyla önemli. Kawasaki markasının hemen her bölgede bulunan yetkili servis ağı kawasaki tutkunlarını memnun ediyor. Bu yazımız içeriğinde KOCAELİ İlinde bulunan Extreme Motora ait yetkili servis bilgilerini bulabilirsiniz.

Extreme Motorunuza ait yedek parça ihtiyacınızı kawasaki yetkili servisleri aracılığı ile kolaylıkla karşılayabilirsiniz. Extreme Motorunuzu uzun yıllar güvenle kullanmak istiyorsanız tüm bakım ve onarımlarını kawasaki yetkili servislerinde yaptırmanız faydanıza olacaktır.

KOCAELİ İli Extreme Motor Yetkili Servisi Nihat BOZ
Adres: Dumlupınar mah.Atatürk Bulvarı No:163/A Gölcük
Telefon: 0262 414 33 29

Yetkili servis bilgileri zaman içerisinde değişebileceğinden en güncel kawasaki yetkili servis bilgisini teyit etmek için lütfen bağlantıyı takip ediniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir