Emsa Bilgisayar Ümraniye İSTANBUL Lexmark Yetkili Servisi

Lexmark baskı alanında yakaladığı büyük başarı ile Türkiye’de ses getiren markalar arasındaki yerini aldı. Markanın özellikle son bir iki yılda yüksek baskı kapasiteli yazıcılar ile yakaladığı büyük çıkış rakip firmaların dahi dikkatini çekmiş durumda. Baskı maliyetlerini düşürmek isteyen küçük ve büyük ölçekli işletmeler markanın yüksek baskı kapasiteli yazıcılarına yoğun ilgi göstermekte. Lexmark‘da bu çıkışı devam ettirebilmek ve yakaladığı prestiji korumak ayrıca kullanıcılarına satış sonrasında da destek olmak için vargücüyle çalışmakta. Lexmark yetkili teknik servisleri sundukları bakım ve onarım hizmetleri ile göz doldurmakta. Hemen her bölgede faaliyet göstermekte olan lexmark yetkili servisleri kullanıcıdan olumlu not almayı başarıyor. Lexmark markasının Ümraniye İSTANBUL bölgesinde faaliyet göstermekte olan yetkili teknik servisi Emsa Bilgisayar sorunlarınız konusunda anında müdahaleye hazır.

Lexmark markasının Ümraniye İSTANBUL bölgesinde bulunan yetkili teknik servis iletişim bilgilerini yazımız içeriğinde bulabilirsiniz. Lexmark ürünleriniz ile ilgili tüm sorun ve sorunlarınızı belirtilen yetkili teknik servis aracılığı ile çözüme kavuşturabilirsiniz. Unutmayınız, firmaya başvurunuzdan önce telefonla bilgi almak faydanıza olabilir.

Lexmark Ümraniye İSTANBUL Yetkili Servis Bilgileri;
Tel: 0216 634 23 78 Faks: 0216 630 69 97
Adres: İnkilap Mah. Küçüksu Cad. Parıltı Sk. Meydan Apt. No:4
Ücretsiz Tüketici Danışma Hattı: 0800 211 05 39

Lexmark markasının yazımız içeriğinde bilgileri verilen yetkili teknik servis bilgisi zaman içerisinde çeşitli sebeplere binaen değişebilmektedir. Bu değişiklikler nedeniyle mağduriyet yaşamamanız için Lexmark sitesi üzerinden bilgiyi teyit etmek için lütfen bağlantıyı tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir