Luxell Ağrı Merkez Yetkili Servis Numarası

Luxell Ağrı Merkez Yetkili Servis Numarası arayanlar için hazırladığımız yazımız içeriğinde Ağrı Merkez ile ilgili servis bilgilerine erişebilirsiniz. Ayrıca bölgelere ve ilçelere göre Luxell yetkili servis hizmeti veren firmalara ilişkin adres, telefon bilgilerini sitemizdeki arama bölümünden arayabilirsiniz. Böylece aradığınız Luxel yetkili servis bilgisine rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Luxell Ağrı yetkili servis bilgilerine geçmeden önce luxell ile ilgili küçük bir marka bilgilendirmesi yapmak istiyoruz. Luxell markası, Kumtel’in bir markası olarak karşımıza çıkıyor. Luxell markasının ürünlerinin Kumtel’e ait olduğunu bilmeyen pek çok insan olsa da genel olarak luxell ürünleri ülkemizde hatırı sayılır satış rakamlarına ulaşan ve sevilen bir marka. Luxell sadece yurt içinde değil yurtdışında da fazlaca müşterisi bulunan bir marka. Kumtelin uzun yıllardan beri ülkemizde ürün üreterek satış yaptığı düşünülürse luxell markasının değeri daha iyi anlaşılacaktır.

Luxell markasının pek çok ürünü bulunuyor. Bu ürünler içerisinde luxel elektrikli ev aletleri, set üstü ocaklar, ankastreler, fırınlar, ısıtıcı ve soğutucu ürünler yer alıyor. Luxell ürünleri ile bilinirlik açısından hatırı sayılır bir müşteri kitlesinin bulunduğunu söyleyebiliriz. Özellikle makul fiyatlara kaliteli ürünler sunmaya çalışan luxell markası yetkili servis açısından da müşterilerinden olumlu not alıyor. Özellikle il ve ilçelere dağıtılan yetkili servis hizmeti ile yerinde hizmet verilmeye çalışılıyor.

Luxell Ağrı Merkez Yetkili Servis Bilgileri
Ağrı Merkez BEDİRHAN ELEKTRİK Telefon: 4722162003
Ağrı Merkez BEDİRHAN ELEKTRİK Adres: Alpaslan Mah Eski Van Cad No:184 Merkez Ağrı
Ağrı Merkez BEDİRHAN ELEKTRİK Hizmet Bölgesi: Merkez,Eleşkirt,Karayazı,Hamur

Luxell Ağrı Merkez Yetkili Servis bilgilerinde zaman içerisinde marka tarafından değişikliğe gidilebileceğinden verilen bilgilerin doğruluğunu dilerseniz buradan kontrol edebilirsiniz. Dilerseniz 444 56 85 numaralı telefonu arayarak Luxell Ağrı Merkez yetkili servis bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.