Luxell Ordu Aybastı Yetkili Servis Numarası

Luxell Ordu Aybastı Yetkili Servis Numarası arayanlar için hazırladığımız yazımız içeriğinde Ordu Aybastı ile ilgili servis bilgilerine erişebilirsiniz. Ayrıca bölgelere ve ilçelere göre Luxell yetkili servis hizmeti veren firmalara ilişkin adres, telefon bilgilerini sitemizdeki arama bölümünden arayabilirsiniz. Böylece aradığınız Luxel yetkili servis bilgisine rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Luxell Ordu yetkili servis bilgilerine geçmeden önce luxell ile ilgili küçük bir marka bilgilendirmesi yapmak istiyoruz. Luxell markası, Kumtel’in bir markası olarak karşımıza çıkıyor. Luxell markasının ürünlerinin Kumtel’e ait olduğunu bilmeyen pek çok insan olsa da genel olarak luxell ürünleri ülkemizde hatırı sayılır satış rakamlarına ulaşan ve sevilen bir marka. Luxell sadece yurt içinde değil yurtdışında da fazlaca müşterisi bulunan bir marka. Kumtelin uzun yıllardan beri ülkemizde ürün üreterek satış yaptığı düşünülürse luxell markasının değeri daha iyi anlaşılacaktır.

Luxell markasının pek çok ürünü bulunuyor. Bu ürünler içerisinde luxel elektrikli ev aletleri, set üstü ocaklar, ankastreler, fırınlar, ısıtıcı ve soğutucu ürünler yer alıyor. Luxell ürünleri ile bilinirlik açısından hatırı sayılır bir müşteri kitlesinin bulunduğunu söyleyebiliriz. Özellikle makul fiyatlara kaliteli ürünler sunmaya çalışan luxell markası yetkili servis açısından da müşterilerinden olumlu not alıyor. Özellikle il ve ilçelere dağıtılan yetkili servis hizmeti ile yerinde hizmet verilmeye çalışılıyor.

Luxell Ordu Aybastı Yetkili Servis Bilgileri
Ordu Aybastı ESENEŞYA Telefon: 5443062097
Ordu Aybastı ESENEŞYA Adres: Esenli Mah Reşadiye Cad No:44/1 Aybastı Ordu
Ordu Aybastı ESENEŞYA Hizmet Bölgesi: Gölköy,Kabataş, Mesudiye

Luxell Ordu Aybastı Yetkili Servis bilgilerinde zaman içerisinde marka tarafından değişikliğe gidilebileceğinden verilen bilgilerin doğruluğunu dilerseniz buradan kontrol edebilirsiniz. Dilerseniz 444 56 85 numaralı telefonu arayarak Luxell Ordu Aybastı yetkili servis bilgilerine ulaşabilirsiniz.

One thought to “Luxell Ordu Aybastı Yetkili Servis Numarası”

  1. Arkadaşlar merhabalar 05 Ağustos 2021 tarihinde Ordu ili Evkur dan aldığım set üstü ocak için kurulum talebinde bulundum. Müşteri hizmetleri ile sağladığım görüşmelerde il dışına çıkacağım için söz konusu servisin hangi tarihte geleceği ile ilgili bilgi almak istedim fakat Aybastı luxel bayiinden gelen arkadaşların yarım saat önceden aradığını söylediler. Gelen arkadaşlarla benim açımdan herhangi bir mağduriyet olmaması için kurulum için gelen arkadaşlarım beni mümkün olduğu kadar erken bir tarihte haber vermelerini rica ediyorum… Yazıyorum buraya hani söz uçar yazı kalır diye… Diğer bir hususta müşteri hizmetleri ile kurulum masrafları ile beraber set üstü ocağın tüpe çevrilmesi bahsedilen bilgilerin dışında herhangi bir müşteri talebim yoktur gelen servis talepleri de benim aldığım bilgilerin dışında olduğu takdirde karşılamayacağımı belirtmek istiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.