NextStar Yetkili Servisi Ankara Ulus Osmanlı Elektronik-Erol Kurt

Next & NextStar markası, Türkiye pazarında özellikle uydu alıcıları ile ismini duyurmuş, ürün yelpazesi ise oldukça geniş olan bir firmadır. Ürün çeşitliliğini artırarak, aynı zamanda kalite çıtasını da yüksekte tutarak yolunda ilerlemeye devam eden marka, uygun fiyat, kaliteli ürün politikasını da elden bırakmamakta kararlı görünüyor. Hemen her gün yeni bir markanın piyasaya girdiği günümüzde, önemli olanın piyasada tutunabilmek olduğunu bilen NextStar, geniş yetkili servis  ağı ile müşterisinin gözündeki yerini perçinliyor. NextStar markasının ürünleri arasında uydu alıcıları, eğlence sistemleri, led televizyonlar, tablet bilgisayarlar, navigasyon cihazları, aksiyon kameralar, küçük ev aletleri ve güvenlik sistemleri önemli yer tutmakta.

Bu kadar ürün çeşitliliği içerisinde müşteri memnuniyetini ön planda tutmayı başaran NextStar markasının Ankara Ulus bölgesinde faaliyet gösteren yetkili teknik servis bilgilerini yazımızın alt bölümünden öğrenebilirsiniz.

Next & NextStar Yetkili Servisi Osmanlı Elektronik-Erol Kurt,
İlgili Kişi: Erol Kurt
Adres: Necatibey Mh.Işıklar Cd.No:19
Telefon: 312 3106899

Next & NextStar markasının yetkili servis bilgilerinin zaman içerisinde değişebilme ihtimaline binaen, ürün bazlı sorgulama yapmak ve güncel teknik servis bilgilerini öğrenmek için lütfen bağlantıyı takip ediniz.

One thought to “NextStar Yetkili Servisi Ankara Ulus Osmanlı Elektronik-Erol Kurt”

  1. YE20000-HD uydu alıcım, uydudan otomatik güncelleme sırasında elektrik kesildiği için kilitlendi (ash arıza kodu).

    rs232 usb kablosuyla program yüklemeyi denedim, olmadı.

    Acab bu arızayı giderebilir misiniz ?
    Maliyeti ne olur ?

    Saygılar…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir