Opel Yetkili Servisi Balkan Motorlu Araçlar İstanbul

Türkiye’de en çok satan araç markaları listesinde ilk sıralarda yer almakta olan Opel markası, pek çok kişinin hayalindeki otomobili piyasaya sunmakta. Sıfır araç fiyatlarının yüksek olmasına rağmen iyi bir satış rakamını elinde bulunduran marka, geniş yetkili servis ağı ve sıkıntısız yedek parça gibi imkanları ile müşterisine güven telkin ediyor. Modern yaşamın hızına ve teknolojisine uygun tasarlanan Opel marka araçlar her kesime hitap etmekte. Sedan, Station wagon ve daha pek çok kategoride araca rastlamak mümkün. Opel markasının İstanbul bölgesinde yetkili teknik servis olarak hizmet veren Balkan Motorlu Araçlar firmasına ait telefon ve adres bilgilerini bu yazımızdan öğrenebilir opel marka aracınıza ait bakım ve onarım gibi işlemlerini yaptırabilirsiniz. Yetkili servis işlemleri ile ilgili olarak soracağınız soruları belirtilen numaradan sorabilirsiniz.

İstanbul Opel Yetkili Servis Bilgileri;

Firma Bilgisi: İstanbul Balkan Motorlu Araçlar

Tel:212-6652660
Fax:212-6652669
Adres: 10.Yıl Cad.No:1 Abdi İpekçi Spor Salonu Sırası Zeytinburnu

Opel markasının yukarıda belirtilen yetkili servis bilgisi zaman içerisinde değişebileceğinden, linki takip ederek güncel opel yetkili teknik servis bilgilerini kontrol edebilirsiniz.

Markanın kendi internet sitesi üzerinden daha güncel yetkili servis bilgilerinin yayınlanabileceğini lütfen unutmayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir