Philips Servisi Çorlu Tekirdağ Anıt Elektronik

Philips Türkiye’nin yakından tanığı ve ürünlerini güvenerek kullandığı markalar arasında. Özellikle son dönemde uygun fiyata sunduğu Led televizyonlar, LCD televizyonlar ve plazma televizyonlar ilgilileri tarafından yakından takip edilmekte. Philips, Türkiye pazarındaki bu tanınmışlığını sağlamlığına ve etkin yetkili servis ağına borçlu diyebiliriz. Philips markasının ürün yelpazesi ise oldukça geniş. Dünya çapında hemen her grupta elektronik ürünleri bulunan marka kendisini sürekli yenilemekte ve geliştirmekte.

Philips markasının Türkiye genelinde hemen her yerde bulunmakta olan yetkili servisleri müşteri memnuniyeti odaklı çalışmakta. Philips markasının Çorlu Tekirdağ bölgesinde bulunan yetkili servis iletişim bilgilerini yazımız içeriğinde bulabilirsiniz.

Philips Çorlu Tekirdağ Yetkili Servis Bilgileri;
Telefon: Tel:282 653 2989
İlgili Kişi-Firma: Anıt Elektronik
Adres: Reşadiye Mah.-Mandıracı Cad.-2.-Sok.-No:12 59860

Philips markasının yukarıda belirtilen yetkili servis bilgisi zaman zaman değişebilmektedir. Bu nedenle site üzerinden bilgiyi teyidi ve ürün bazlı yetkili servis sorgusu için lütfen bağlantıyı tıklayınız.

2 thoughts to “Philips Servisi Çorlu Tekirdağ Anıt Elektronik”

  1. hepsi burada dan philips marka tv aldım, servis kurulama geldiğinden kurulum için benden 30 tl ücret talep etti. sıfır aldığım televizyon kurulumu ve garanti kapsamına alınması için benden ücret talep ediliyor. nasıl bir hizmet anlayışınız var acaba? aldığım philips tv yi iade edeceğim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir