Rowenta Diyarbakır Yetkili Servisi Aktif Soğutma Mehmet Tüt İletişim

Rowenta, eletrikli küçük ev aletleri alanında Türkiye’de kabul görmüş markalardan biridir. Tefal ile bağlantısı bulunan marka kaliteli ürünleri ile Türkiye’de hatırı sayılır satış rakamları yakalamış başarılı bir markadır. Kaliteli ürün ve uygun fiyat prensibi sayesinde Türkiye’de kısa zamanda tutulan ve aranan bir marka haline gelen Rowenta, sürekli kendini ve ürünlerini yenileyen yapısıyla dikkatleri üzerine çekmeye devam etmektedir. Rowenta markası, Türkiye çapında yaygın servis ağı ile sağladığı teknik destek sayesinde kalitesini bir kez daha kanıtlamaktadır.

Rowenta markasının, öncelikle Diyarbakır ve çevresine hizmet vermekte olan yetkili teknik servis bilgilerini yazımız içeriğinde bulabilirsiniz. Rowenta marka ürünlerinizi garanti kapsamında uzun süre sorunsuz kullanmak için bakım ve onarımlarını mutlaka rowenta yetkili teknik servislerinde yaptırınız.

Rowenta Diyarbakır Yetkili Teknik Servisi Aktif Soğutma Mehmet Tütrowenta-yetkili-servisi
Adres: Diyarbakır Ofis Kooperatifler Mah.Rızvanağa Cad. Namık Apt.No:2 Zemin Kat
Telefon: (412) 223-4203
Müşteri Hizmetleri: 444 40 50 numaralı hattan ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Rowenta yetkili servisleri iletişim bilgileri hakkında en güncel ve ayrıntılı bilgilere erişim için lütfen bağlantıyı tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir