Aydın Kuşadası Samsung Servisi Özen Elektronik

Uzun yıllardan beri Türkiye pazarında faaliyet göstermekte olan Samsung markası her geçen gün satış rakamlarını artırmaya devam ediyor. Özellikle beyaz eşya ve akıllı cihazlar pazarında hatırı sayılır bir mevkiide bulunan marka, sağlamlığı, kalitesi ve modern cihaz tasarımları ile ön plana çıkmakta. Yetkili teknik servis hizmeti konusunda da ciddi yatırımlar yapan marka tüketicisini unutmadığını gösteriyor. Samsung markasının ürün yelpazesi ise oldukça geniş. Elektronik pazarında küçük ev aletleri, akıllı telefonlar, beyaz eşyalar, yazıcılar, dizüstü bilgisayarlar ve daha fazlasını tüketicisiyle buluşturan elektronik devi Samsung Türkiye pazarında emin adımlarla yürümeye devam ediyor.

Yazımız içeriğinde Samsung markasının Aydın Kuşadası bölgesinde teknik servis hizmeti vermekte olan firma bilgilerine ulaşabilirsiniz. Özellikle garantili Samsung ürünlerinizin bakım ve onarım işlemlerinin yetkili teknik servis tarafından yapılması gerektiğini unutmayınız.

Samsung Aydın Kuşadası Yetkili Servisi Özen Elektroniksamsung-yetkili-servisler
Adres: İnönü Bulvarı Başar Erguvan Sk Aran Han İş Hanı No:70/4b
Telefon: (256) 614-8169
Faks: Bilgi bulunamadı.

Ürün bazlı sorgulama yapmak ve güncel yetkili servis bilgilerini teyit etmek için lütfen bağlantıyı takip ediniz.

2 thoughts to “Aydın Kuşadası Samsung Servisi Özen Elektronik”

  1. ilgiliye,
    bugun almis oldugum ve takimi gerceklestirelecek klima icin bayi ve sahsiniz soz verip yapmiyor olmaniz manidardir ,siz bu sekildemi ticaret yapiyorsunuz ?yapamayacaginiz sozleri verip urunu evime birakip gidiyorsunuz bu nasil calismadir ?yarin bu klimayi alip o magazaya gidecegim ve kafalarina atacagim sizin sozunuz yuzunden isimizden gucumuzden oluyoruz gelicez deyip gelmiyorsunuz boyle yalancilik olurmu ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir