Balıkesir Edremit Samsung Servisi Yüksel Servis

Uzun yıllardan beri Türkiye pazarında faaliyet göstermekte olan Samsung markası her geçen gün satış rakamlarını artırmaya devam ediyor. Özellikle beyaz eşya ve akıllı cihazlar pazarında hatırı sayılır bir mevkiide bulunan marka, sağlamlığı, kalitesi ve modern cihaz tasarımları ile ön plana çıkmakta. Yetkili teknik servis hizmeti konusunda da ciddi yatırımlar yapan marka tüketicisini unutmadığını gösteriyor. Samsung markasının ürün yelpazesi ise oldukça geniş. Elektronik pazarında küçük ev aletleri, akıllı telefonlar, beyaz eşyalar, yazıcılar, dizüstü bilgisayarlar ve daha fazlasını tüketicisiyle buluşturan elektronik devi Samsung Türkiye pazarında emin adımlarla yürümeye devam ediyor.

Yazımız içeriğinde Samsung markasının Balıkesir Edremit bölgesinde teknik servis hizmeti vermekte olan firma bilgilerine ulaşabilirsiniz. Özellikle garantili Samsung ürünlerinizin bakım ve onarım işlemlerinin yetkili teknik servis tarafından yapılması gerektiğini unutmayınız.

Samsung Balıkesir Edremit Yetkili Servisi Yüksel Servissamsung-yetkili-servisler
Adres: İnönü Cd. 1. Sk. No:8/B Edremıt/Balıkesır
Telefon: (266) 373-6829
Faks: (266) 373-6829

Ürün bazlı sorgulama yapmak ve güncel yetkili servis bilgilerini teyit etmek için lütfen bağlantıyı takip ediniz.

2 thoughts to “Balıkesir Edremit Samsung Servisi Yüksel Servis”

  1. Balıkesir Ayvalık ilçesinde oturuyorum, Samsung rt53 buzdolabı aldım, kargo dolabı Edremit servise bırakmış, Edremit servise ulaşamıyorum, servis bilgilerine ve telefon numarası konusunda bilgi verilmesini rica ederim

    1. Süleyman bey, sitemiz Samsung markasının resmi internet sitesi olmayıp, Samsung’un müşteri hizmetleri numarası 444 77 11’dir. Soru ve sorunlarınız ile ilgili bu numaradan bilgi almayı deneyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir