Bursa İnegöl Samsung Servisi Boztepe Teknik

Uzun yıllardan beri Türkiye pazarında faaliyet göstermekte olan Samsung markası her geçen gün satış rakamlarını artırmaya devam ediyor. Özellikle beyaz eşya ve akıllı cihazlar pazarında hatırı sayılır bir mevkiide bulunan marka, sağlamlığı, kalitesi ve modern cihaz tasarımları ile ön plana çıkmakta. Yetkili teknik servis hizmeti konusunda da ciddi yatırımlar yapan marka tüketicisini unutmadığını gösteriyor. Samsung markasının ürün yelpazesi ise oldukça geniş. Elektronik pazarında küçük ev aletleri, akıllı telefonlar, beyaz eşyalar, yazıcılar, dizüstü bilgisayarlar ve daha fazlasını tüketicisiyle buluşturan elektronik devi Samsung Türkiye pazarında emin adımlarla yürümeye devam ediyor.

Yazımız içeriğinde Samsung markasının Bursa İnegöl bölgesinde teknik servis hizmeti vermekte olan firma bilgilerine ulaşabilirsiniz. Özellikle garantili Samsung ürünlerinizin bakım ve onarım işlemlerinin yetkili teknik servis tarafından yapılması gerektiğini unutmayınız.

Samsung Bursa İnegöl Yetkili Servisi Boztepe Tekniksamsung-yetkili-servisler
Adres: Sinanbey Mah. Ahmet Akyollu Cd. No:8 İnegöl/Bursa
Telefon: (224) 713-6767
Faks: (224) 713-4545

Ürün bazlı sorgulama yapmak ve güncel yetkili servis bilgilerini teyit etmek için lütfen bağlantıyı takip ediniz.

2 thoughts to “Bursa İnegöl Samsung Servisi Boztepe Teknik”

  1. bülent boztepe.bey cumartesi günü kurulması gereken samsung klimmamız var lütfen gelmenizi rica ediyorum adres mahmudiye mahlesi aliş ağa sokak no 5/1 inegöl ararsanız sevinirim 0 535 418 89 13

  2. Merhaba samsung j7 şarj yeri değişecek garantisi var siz ücretsiz değişimini yapiyormusunuz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir