İstanbul Avcılar Samsung Servisi Ekmen Servıs Hızmetlerı

Uzun yıllardan beri Türkiye pazarında faaliyet göstermekte olan Samsung markası her geçen gün satış rakamlarını artırmaya devam ediyor. Özellikle beyaz eşya ve akıllı cihazlar pazarında hatırı sayılır bir mevkiide bulunan marka, sağlamlığı, kalitesi ve modern cihaz tasarımları ile ön plana çıkmakta. Yetkili teknik servis hizmeti konusunda da ciddi yatırımlar yapan marka tüketicisini unutmadığını gösteriyor. Samsung markasının ürün yelpazesi ise oldukça geniş. Elektronik pazarında küçük ev aletleri, akıllı telefonlar, beyaz eşyalar, yazıcılar, dizüstü bilgisayarlar ve daha fazlasını tüketicisiyle buluşturan elektronik devi Samsung Türkiye pazarında emin adımlarla yürümeye devam ediyor.

Yazımız içeriğinde Samsung markasının İstanbul Avcılar bölgesinde teknik servis hizmeti vermekte olan firma bilgilerine ulaşabilirsiniz. Özellikle garantili Samsung ürünlerinizin bakım ve onarım işlemlerinin yetkili teknik servis tarafından yapılması gerektiğini unutmayınız.

Samsung İstanbul Avcılar Yetkili Servisi Ekmen Servıs Hızmetlerısamsung-yetkili-servisler
Adres: Cihangir Mh. E-5 Yan Yol Üzeri N0:213 Avcılar/İstanbul
Telefon: (212) 591-0454
Faks: (212) 590-2494

Ürün bazlı sorgulama yapmak ve güncel yetkili servis bilgilerini teyit etmek için lütfen bağlantıyı takip ediniz.

3 thoughts to “İstanbul Avcılar Samsung Servisi Ekmen Servıs Hızmetlerı”

  1. Siz ne kadar lakayt iş yapıyorsunuz,45 gün oldu hala tlf numarası yapılmadı,20 güne teslim denmişti,ya yalancısın iz yada sahtekarsiniz,sizi tüketici mahkemesine vereceğim,başka türlü anlamiyosunuz,ayrıca tlf Lara neden bakmiyosunuz,adam olun işinizi yapin

  2. 780 tane şikayet var,1 tane teşekkür mesajı var onumu yayinliyosunuz,yazıklar olsun size

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir