İzmir Torbalı Samsung Servisi Dizayn Elektronik

Uzun yıllardan beri Türkiye pazarında faaliyet göstermekte olan Samsung markası her geçen gün satış rakamlarını artırmaya devam ediyor. Özellikle beyaz eşya ve akıllı cihazlar pazarında hatırı sayılır bir mevkiide bulunan marka, sağlamlığı, kalitesi ve modern cihaz tasarımları ile ön plana çıkmakta. Yetkili teknik servis hizmeti konusunda da ciddi yatırımlar yapan marka tüketicisini unutmadığını gösteriyor. Samsung markasının ürün yelpazesi ise oldukça geniş. Elektronik pazarında küçük ev aletleri, akıllı telefonlar, beyaz eşyalar, yazıcılar, dizüstü bilgisayarlar ve daha fazlasını tüketicisiyle buluşturan elektronik devi Samsung Türkiye pazarında emin adımlarla yürümeye devam ediyor.

Yazımız içeriğinde Samsung markasının İzmir Torbalı bölgesinde teknik servis hizmeti vermekte olan firma bilgilerine ulaşabilirsiniz. Özellikle garantili Samsung ürünlerinizin bakım ve onarım işlemlerinin yetkili teknik servis tarafından yapılması gerektiğini unutmayınız.

Samsung İzmir Torbalı Yetkili Servisi Dizayn Elektroniksamsung-yetkili-servisler
Adres: Tepeköy Mah. 4525 Sk. No:4 Torbalı/İzmir
Telefon: (232) 856-6770
Faks: (232) 856-6185

Ürün bazlı sorgulama yapmak ve güncel yetkili servis bilgilerini teyit etmek için lütfen bağlantıyı takip ediniz.

One thought to “İzmir Torbalı Samsung Servisi Dizayn Elektronik”

  1. İyi günler Dizayn Elektronik,
    İki hafta önce klimanın dış ünitesinde yanma sebebiyle Samsung’a dolayısıyla size başvurduk.Gazını toplamadan hem iç hem dış üniteyi söküp götürdünüz.Sökmeden neden çalıştırıp bakmayı düşünmediniz? Sorun dıştayken içeriyi neden söktünüz?Kontrol etmek için gaz yazmanız gerekir di mi tıpkı otomobile yakıt koymak gibi.Neden kendi hatanızla boşalttığınız gazın parasını benden istiyorsunuz?(üstelik piyasada 170 TL olan fiyatı benden 300 TL olarak istiyorsunuz).Elektrik hattına bahane buldunuz ,baktırdım en ufak bir erime ve yanma yok.Sonra başkasına yer değiştirmişsiniz dediniz garanti dışı dediniz ama en son arızası sebebiyle siz garanti den tamir edip siz bağladınız.Koskoca samsung u bu kadar düşünüp biz emekçileri mağdur etmenizi de anlamış değilim.
    Bu kadar uzun izahtan sonra sizden isteğim,
    Ücrete başvurmadan klimamı yerine takmanız(gazı siz boşalttınız çünkü).
    İşlemi yapmasanız dahi mailime cevap vermeniz benim için önemli.İyi günler,iyi çalışmalar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir