Electrolux Batman Merkez Yetkili Servis Bilgisi

Electrolux markası 150’den fazla ülkede oldukça iyi satış rakamları yakalayan bir firma. Genel olarak ev cihazları ve profesyonel cihazlar konusunda üretim yapan marka Türkiye’de de epey tanınmış bir marka. Türkiye’de electrolux markasının ürünlerini kullananlar halinden çoğunlukla memnun. Ayrıca markanın yetkili servisleri de hemen her yerde bulunmakta. Markanın ürünleri arasında soğutucular, bulaşık makineleri, elektrikli süpürgeler ve ocaklar bulunmakta. Fiyat olarak da kategorisinde oldukça ucuz sayılabilir.

Türkiye genelinde bulunmakta olan yetkili servisleri ihtiyaca cevap verebilecek nitelikte. Electrolux ve alt marka ürünlerini gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Electrolux, AEG-Electrolux, Zanussi, Eureka ve Frigidaire markaları da electrolux markasının ürünleri. Electrolux, zanussi, eureka ve frigidaire markalarının Batman Merkez bölgesinde bulunan yetkili servis iletişim bilgilerini yazımız içeriğinde bulabilirsiniz.

Electrolux Batman Merkez Yetkili Servis Bilgileri;
Telefon: 0488 213 20 82
Adres: Yeni mah.Seyran cad.1014 sok.No:3

Electrolux markasının yukarıda belirtilen yetkili servis bilgisi zaman zaman değişebilmektedir. Bu nedenle site üzerinden bilgiyi teyit etmek için lütfen bağlantıyı tıklayınız.

One thought to “Electrolux Batman Merkez Yetkili Servis Bilgisi”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir