Mersin Erdemli Skytech Yetkili Servisi Ünal Elektronik Ahmet Ünal İletişim

LED Televizyon, Oto Müzik Sistemleri, DVD Oynatıcıları, Ev Sinema Sistemleri, Dijital Uydu Alıcıları ve Elektrikli Ev Aletleri gibi ürün grupları alanında faaliyet gösteren Skytech markası Türkiye pazarında hatırı sayılır bir müşteri kitlesine sahip. Günümünüzün çağdaş ürün gruplarını bünyesinde barındıran marka satış sonrasında da Türkiye çapındaki yetkili servis ağı ile müşterisine gerekli desteği sunmaya devam ediyor.

Skytech markası kullanışlı, kaliteli ve estetik görünümlü ürünleri ile kendisini sürekli yenileyen bir görünüm sunmakla birlikte her geçen gün müşteri sayısını artırmaya devam etmekte. Bu yönde yetkili servis ağını da olması gerektiği şekilde genişleten marka müşteri tercihlerinde ilk sıralara doğru yükselmekte.

Mersin Erdemli bölgesinde hizmet vermekte olan Skytech Yetkili Teknik Servisi Ünal Elektronik ile irtibat için gerekli iletişim bilgilerini yazımız içeriğinde bulabilirsiniz.skytech

Mersin Erdemli Skytech Yetkili Teknik Servisi Ünal Elektronik

Yetkili Kişi: Ahmet Ünal, Adres: Merkez Mh. Atatürk Cd. 2013 Sk. No:14/B Mersin/Erdemli, Telefon : 0324 515 54 94

Markanın kendi internet sitesi üzerinden daha güncel yetkili servis bilgilerinin yayınlanabileceğini lütfen unutmayınız.

Yetkili servis bilgileri zaman içerisinde güncelliğini yitirebilir. Bu sebeple Skytech Mersin Erdemli yetkili teknik servis bilgisini teyit için lütfen linki tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir