Zonguldak Devrek Skytech Yetkili Servisi Tekno Shop Elektronik Serdar Öztürk İletişim

LED Televizyon, Oto Müzik Sistemleri, DVD Oynatıcıları, Ev Sinema Sistemleri, Dijital Uydu Alıcıları ve Elektrikli Ev Aletleri gibi ürün grupları alanında faaliyet gösteren Skytech markası Türkiye pazarında hatırı sayılır bir müşteri kitlesine sahip. Günümünüzün çağdaş ürün gruplarını bünyesinde barındıran marka satış sonrasında da Türkiye çapındaki yetkili servis ağı ile müşterisine gerekli desteği sunmaya devam ediyor.

Skytech markası kullanışlı, kaliteli ve estetik görünümlü ürünleri ile kendisini sürekli yenileyen bir görünüm sunmakla birlikte her geçen gün müşteri sayısını artırmaya devam etmekte. Bu yönde yetkili servis ağını da olması gerektiği şekilde genişleten marka müşteri tercihlerinde ilk sıralara doğru yükselmekte.

Zonguldak Devrek bölgesinde hizmet vermekte olan Skytech Yetkili Teknik Servisi Tekno Shop Elektronik ile irtibat için gerekli iletişim bilgilerini yazımız içeriğinde bulabilirsiniz.skytech

Zonguldak Devrek Skytech Yetkili Teknik Servisi Tekno Shop Elektronik

Yetkili Kişi: Serdar Öztürk, Adres: Eski Mh. Dr Veysel Atasoy Cd. No.16 Zonguldak/Devrek, Telefon : 0372 556 31 10

Markanın kendi internet sitesi üzerinden daha güncel yetkili servis bilgilerinin yayınlanabileceğini lütfen unutmayınız.

Yetkili servis bilgileri zaman içerisinde güncelliğini yitirebilir. Bu sebeple Skytech Zonguldak Devrek yetkili teknik servis bilgisini teyit için lütfen linki tıklayınız.

One thought to “Zonguldak Devrek Skytech Yetkili Servisi Tekno Shop Elektronik Serdar Öztürk İletişim”

  1. slm benim lig tv halen gostermiyor acilen bakin yoksam istanbulu arayacam parayi da aldiniz lutfen acil bana geri donus yapin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir