İstanbul/Ataşehir Tata Yetkili Servisi Akay İletişim

 Hindistan’ın en büyük otomotiv şirketi olan TATA 1945 yılında kuruldu. Markanın 23000 çalışanı mevcut. Tata markasının Türkiye macerası ise 1997 yılına dayanmakta. 1997 yılından sonra hızla yaygınlaşan marka yüksek donanım ve ucuz fiyatıyla dikkatleri bir anda üzerine toplamayı başardı. Özellikle yedek parça ve profesyonel yetkili teknik servis noktasında da marka yeterli seviyede. Özellikle markanın son yıllarda üretimini yaptığı otomabiller gerek tasarımları ve gerekse lüks sayılabilecek donanım seviyesi ile iyi bir satış rakamı yakalamış durumda.

Hindistan’ın en büyük otomobil devi Tata’nın İstanbul/Ataşehir bölgesinde yetkili teknik servisi olarak hizmet veren firmalara ilişkin iletişim bilgilerini yazımızda bulabilirsiniz. Siz de Tata marka araç sahibi iseniz ve size en yakın Tata yetkili teknik servisini arıyorsanız bizi takip edin. Unutmayın; Tata Yetkili teknik servisine gitmeden önce telefonla randevu almanız işlemlerinizin daha hızlı yürümesi açısından faydanıza olacaktır.

Tata İstanbul/Ataşehir Yetkili Servis Bilgileri;

Firma Bilgisi: Akay Tata
Adres: Yeni Sahra Mah. Koç Cad. No:57 Ataşehir (E 5 üzeri GS Club-TS Club Yanı)
Telefon: (216) 291 19 23
Adres:(216) 291 19 24
E Posta: akay@tata.com.tr
İlgili Kişi: Harık Bağoğlu

Markalara ait yetkili teknik servisler zaman içerisinde değişebileceğinden, bağlantıyı takip ederek en güncel nissan yetkili teknik servis bilgilerini kontrol edebilirsiniz.

Markanın kendi internet sitesi üzerinden daha güncel yetkili servis bilgilerinin yayınlanabileceğini lütfen unutmayınız.

3 thoughts to “İstanbul/Ataşehir Tata Yetkili Servisi Akay İletişim”

    1. ( tatamotors.com; Alloy Wheels for Tata Xenon XT EX 4×4
      The XT EX 4×4 variant of Tata Xenon Year “2006 – Current” comes with tyre size 215/75R16 from the company. You can use these tyres with wheels of Rim diameter (R) 16 Inches, No. of Holes 5 and PCD 160.)
      Orjinali, 16″, 5 delikli jant’ta 215/75R16

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir