Tefal Antalya Yetkili Servisi Mısıroğlu Servislik Hiz.Tic.Paz.Ltd.Şti.

1954 yılında sadece tava üreticisi olarak hayatına başlayan Tefal, yıllar geçtikçe kendisini yenileyerek ve ürün yelpazesini sürekli genişleterek bugünkü varlığına ulaştı. Şu anda pek çok farklı alanda üretim yapan Tefal, özellikle elektrikli ev aletleri konusunda adından sıkça söz ettirmekte ve tanınmış bir marka olarak ön plana çıkmaktadır. Türkiye pazarında da uzun yıllardan beri varlığını sürdüren marka, güvenilen ve tercih edilen bir marka olmayı başarmıştır. Türkiye pazarında genel olarak tencere, tava, elektrikli mutfak ürünleri, ütüler ve kişisel bakım ürünleri ile tüketicilerine hizmet vermekte.

Tefal markası geniş ve etkin yetkili servis ağı ile de satış sonrası müşterisinin yanında olmayı bilen markalar arasında. Yazımız içeriğinde Antalya ve çevresinde hizmet vermekte olan Tefal yetkili servis iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Tefal Antalya Yetkili Teknik Servisi Mısıroğlu Servislik Hiz.Tic.Paz.Ltd.Şti. tefal-yetkili-servisler
Telefon: (242) 512-3411
Adres: Antalya Alanya Güller Pınarı Mah. Yenilmez Cad. Çimen Apt. No:35/A
Tefal Müşteri Hizmetleri:  444 40 50

Sitemizde paylaşılan verilerin zaman içerisinde güncelliğini yitirebileceği ihtimaline binaen tefal markasının resmi internet sitesi üzerinden yetkili servis bilgilerini teyit için lütfen bağlantıyı tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir