Arzum Gaziantep Merkez Yetkili Servisi Özel Servis İletişim

Arzum markası Türkiye’nin en köklü ve en tecrübeli markaları arasındadır. Elektrikli küçük ev aletleri pazarında hatırı sayılır bir yeri bulunan Arzum markası, yurt dışı ihracatları ile de adından sık sık söz ettirmektedir. Pek çok kişi tarafından bilindik marka diye tanımlanan Arzum, bu yaygınlığını müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışına borçludur. Özellikle satış sonrasında kaliteli, yaygın ve etkin yetkili servis ağı müşteri memnuniyetinin ön planda tutulduğunun en büyük göstergelerindendir. Yazımızda Arzum markasının Türkiye’deki yaygın servis ağları içerisinde yer almakta olan Merkez Gaziantep bölgesindeki arzum yetkili servis bilgilerini görebilirsiniz.

Arzum Gaziantep Merkez Yetkili Teknik Servisi Bilgileri;
Firma: Özel Servis
Adres: Sarıgüllük Mahallesi Kılıç Ali Cad.No:10/A Merkez Gaziantep
Telefon: 0 342 338 74 76

Firmalara ait yetkili teknik servis bilgileri zaman içerisinde değişebileceğinden, yazının yayın tarihini de göz önünde bulundurarak Gaziantep Merkez Arzum markasının yetkili teknik servisi bilgilerini ürün bazlı sorgulamak için lütfen bağlantıyı takip ediniz.

One thought to “Arzum Gaziantep Merkez Yetkili Servisi Özel Servis İletişim”

  1. merhaba ben şerife aslan arzum ütü nız var ütünün garantisi 3 yıl 3 yıl sonunda hemen ütü kendiliğinden bozuldu ve bunun birkaç tane ütü tamircisi götürecek ve hiçbir şekilde yapımının mümkün mümkün olmadığını söylediler ne yapmamız önerilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir