Kocaeli Citroen Yetkili Servisi Otodem Otomotiv İletişim

Citroen, Türkiye yollarında uzun yıllardan beri hizmet vermekte olan bir marka. Fransız markası citroen, yenilikçi tasarımları, konforlu modern duruşu ve teknolojiyle bütünleşik yapısıyla son yıllarda dikkatleri üzerine topladı. Gençler tarafından da oldukça beğenilen yeni citroen modellerinin çevremizde hızla çoğaldığına şahit olmaktayız. Citroen markasının bu denli başarılı olmasının pek çok nedeni var. Bu nedenlerin bir ayağını da, citroen yetkili teknik servis ağının oldukça iyi hizmet veriyor olması oluşturmakta. Biz de sitemizde il il citroen yetkili teknik servis iletişim bilgilerine yer verdik.

Bu yazımızda Kocaeli ve çevresinde hizmet vermekte olan citroen yetkili servisinin iletişim bilgilerini bulabilirsiniz. Otomobilinizi seviyorsanız ve uzun yıllar sorunsuz kullanmak istiyorsanız, bakım ve onarımlarınızı mutlaka citroen yetkili servislerde yaptırınız.

Kocaeli Citroen Yetkili Servisi Otodem Otomotivcitroen-servisler
Adres: Beylikbağı mah. Güney Yanyol cad. (E5 Yan Yol) No:54/B-C 41420 Gebze / Kocaeli
Tel: 0 262 654 30 05
Faks: 0 262 654 08 07
E Posta: otodem@citroenbayi.com

Citroen yetkili servislerinin zaman içerisinde değişikliğe uğrama ihtimaline binaen güncel yetkili servis bilgisini teyit için lütfen bağlantıyı takip ediniz.

3 thoughts to “Kocaeli Citroen Yetkili Servisi Otodem Otomotiv İletişim”

  1. ben hiç memnun deyılım bır iş yerınde bukadarmı ıhmalik olur cok uzuldum servıs bolumunden basedıyorum 10 uzerınden o verıyorum

  2. bır aracın on tamponu 20 gun beklermi beklerse nolur her gıtıyın gun onune başka bır sı cıkıyo hafdaya tamam dıyo gınıyorum hemde cok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir