Tekirdağ Citroen Yetkili Servisi Erkan Otomotiv İletişim

Citroen, Türkiye yollarında uzun yıllardan beri hizmet vermekte olan bir marka. Fransız markası citroen, yenilikçi tasarımları, konforlu modern duruşu ve teknolojiyle bütünleşik yapısıyla son yıllarda dikkatleri üzerine topladı. Gençler tarafından da oldukça beğenilen yeni citroen modellerinin çevremizde hızla çoğaldığına şahit olmaktayız. Citroen markasının bu denli başarılı olmasının pek çok nedeni var. Bu nedenlerin bir ayağını da, citroen yetkili teknik servis ağının oldukça iyi hizmet veriyor olması oluşturmakta. Biz de sitemizde il il citroen yetkili teknik servis iletişim bilgilerine yer verdik.

Bu yazımızda Tekirdağ ve çevresinde hizmet vermekte olan citroen yetkili servisinin iletişim bilgilerini bulabilirsiniz. Otomobilinizi seviyorsanız ve uzun yıllar sorunsuz kullanmak istiyorsanız, bakım ve onarımlarınızı mutlaka citroen yetkili servislerde yaptırınız.

Tekirdağ Citroen Yetkili Servisi Erkan Otomotivcitroen-servisler
Adres: Hürriyet Mah., Sami Efendi Sok., 119. Sok., No : 2 59010 Süleymanpaşa / Tekirdağ
Tel: 0 282 293 38 85
Faks: 0 282 293 38 84
E Posta: ali.gorek@citroen.com.tr

Citroen yetkili servislerinin zaman içerisinde değişikliğe uğrama ihtimaline binaen güncel yetkili servis bilgisini teyit için lütfen bağlantıyı takip ediniz.

2 thoughts to “Tekirdağ Citroen Yetkili Servisi Erkan Otomotiv İletişim”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir