Daewoo Yetkili Servisi Bingöl Genç Nur-San Soğutma

Daewoo marka olarak Türkiye pazarında çok bilinmese de kaliteli ürünleri ile yavaş yavaş isminden söz ettirmeye başladı. Daewoo markasının ürünleri arasında daewoo buzdolapları, daewoo elektrik süpürgesi, daewoo klimalar, daewoo çamaşır makineleri, daewoo bulaşık makineleri ve daewoo mikrodalga fırınlar yer almakta. Otomobil markası ile akıllarda yer eden marka, Türkiye pazarında beyaz eşya, klima ve elektrikli ev aletleri ile de adından söz ettiriyor. Daewoo yetkili teknik servislerinin epey yaygın olduğu da bilinen bir gerçek. Daewoo yedek parça konusunda da tüketicisini üzmüyor. Ayrıca ürün fiyatları açısından daewoo markası, uygun fiyatları ile müşterisine adeta göz kırpıyor.  Kısacası kaliteli, sorunsuz ve etkili teknik servis ağı bulunan bir ürün satın almak istiyorsanız Daewoo markasının ürünlerini incelemelisiniz.

Daewoo markasına Bingöl Genç bölgesinde yetkili teknik servis olarak hizmet veren Nur-San Soğutma firmasına ait ayrıntılı iletişim bilgilerini bulabilirsiniz.

Daewoo Bingöl Genç Yetkili Teknik Servisi daewoo-yetkili-servisler
Firma: Nur-San Soğutma
Yetkili: Nurettin Sanır
Adres: Cumhuriyet Cad. Ayaz Tic. Yanı No:2 Genç/Bingöl
Telefon: 0426 411 25 35
Faks: 0426 411 25 35

Yetkili servis bilgilerinin zaman içinde uğrayabileceği değişiklikler sebebiyle yukarıda ismi belirtilen firmanın daewoo güncel yetkili servis listesinde bulunup bulunmadığını kontrol etmek için lütfen bağlantıyı takip ediniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir