Kıbrıs Lefkoşa Fakir Yetkili Servisi Ahmet Sedat Ltd. .

Fakir, isim olarak Türkçe’de karşılık buluyor olsa da aslında o bir Alman markası. Sadece Türkiye’de değil tüm dünya da hatırı sayılır satış rakamları bulunan marka, H. Wilhelm Kircherer tarafından 1933 yılında Almanya Stuttgart’ta kuruldu. Fakir Türkiye’de de öylesine benimsendi ki, marka ismini bilmeyen sayısı yok denecek kadar az.Bu benimsemeye karşılık olarak Fakir markası, üretimlerinin bir bölümünü de Türkiye’de gerçekleştirmekte. Fakir markasının ürünleri arasında ısıtıcılar, buharlı temizleyiciler, sağlık ürünleri, elektrikli süpürgeler, cila makineleri, ütüler, küçük ev aletleri, kişisel bakım ürünleri, vantilatörler, şofbenler ve hava temizleyiciler gibi pek çok farklı ürün yer almakta.

Arge çalışmalarına her yıl önemli bir pay ayıran Fakir, satış sonrasında da müşterisinin yanında. Bunun en büyük kanıtı Fakir markasının yaygın servis ağı. Bu yazımızda fakir markasının Kıbrıs Lefkoşa bölgesindeki yetkili teknik servis iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Kıbrıs Lefkoşa Fakir Yetkili Servisi; fakir-yetkili-servisler
Ahmet Sedat Ltd. .
Adres: Gzt.Hasan Tahsin Cad. Hacıali Apt. B Blok Pk 711 /Ortaköy
Telefon: (0392)2291460

Fakir markasının yetkili servis bilgilerinin zaman içerisinde değişebilme ihtimaline binaen, fakir.com.tr üzerinden yetkili servis bilgilerini teyit etmek için lütfen bağlantıyı takip ediniz.

2 thoughts to “Kıbrıs Lefkoşa Fakir Yetkili Servisi Ahmet Sedat Ltd. .”

  1. Gazimağusa da fakir marka süpürge servisi var mı ?fakir darky marka süpürge için filitresi lazim

  2. Slmlar fakir mitra ekmek yapma makinanın hamur karıştırıcı kayboldu. Elinizde varsa yada temin edebilme şansınız var mi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir