Goldmaster Yetkili Servisi İstanbul Sultançiftliği Seçkin Elektronik Osman Kaya

Goldmaster Türkiye pazarında uzun yıllardan beri varlığını sürdüren sayılı markalar arasında. Özellikle son zamanlarda teknoloji alanında müşterilerinin beğenisine sunduğu elektronik cihazlar çokça ilgi görmekte. Goldmaster markasında yer alan ürün gruplarından bazıları küçük ev aletleri, züccaciye ürünleri, uydu alıcıları, tablet ve led lambalar. Goldmaster markasının müşterilerine sunmuş olduğu geniş yetkili servis ağı etkili ve hızlı bir hizmet sunmakta. Markaların en büyük özellikleri, satış sonrasında verdikleri teknik servis hizmetlerinin kaliteli olmasıdır.

Goldmaster markasının İstanbul Sultançiftliği bölgesinde hizmet vermekte olan yetkili teknik servisinin iletişim bilgilerine yazımızın alt kısmından erişebilirsiniz. Ürünlerinizin garanti kapsamından çıkmaması için bakım ve onarımlarının yetkili servis tarafından yapılması gerektiğini unutmayınız.

Goldmaster İstanbul Sultançiftliği Yetkili Teknik Servisi;
Firma-İlgili Kişi: Seçkin Elektronik Osman Kaya
Adres: Uğur Mumcu Mah. Fatih Cad.No:43
Telefon: 2126676598
Faks: 5398658880

Firmalara ait yetkili teknik servisler zaman içerisinde değişebileceğinden Goldmaster markasının İstanbul Sultançiftliği bölgesindeki güncel yetkili servis bilgisini teyit için lütfen bağlantıyı takip ediniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.