Goldmaster Yetkili Servisi İstanbul Tuzla Mesut Elektronik Mesut Okay

Goldmaster Türkiye pazarında uzun yıllardan beri varlığını sürdüren sayılı markalar arasında. Özellikle son zamanlarda teknoloji alanında müşterilerinin beğenisine sunduğu elektronik cihazlar çokça ilgi görmekte. Goldmaster markasında yer alan ürün gruplarından bazıları küçük ev aletleri, züccaciye ürünleri, uydu alıcıları, tablet ve led lambalar. Goldmaster markasının müşterilerine sunmuş olduğu geniş yetkili servis ağı etkili ve hızlı bir hizmet sunmakta. Markaların en büyük özellikleri, satış sonrasında verdikleri teknik servis hizmetlerinin kaliteli olmasıdır.

Goldmaster markasının İstanbul Tuzla bölgesinde hizmet vermekte olan yetkili teknik servisinin iletişim bilgilerine yazımızın alt kısmından erişebilirsiniz. Ürünlerinizin garanti kapsamından çıkmaması için bakım ve onarımlarının yetkili servis tarafından yapılması gerektiğini unutmayınız.

Goldmaster İstanbul Tuzla Yetkili Teknik Servisi;
Firma-İlgili Kişi: Mesut Elektronik Mesut Okay
Adres: Aydıntepe Mah.100.Yıl Cad.No:39 / B
Telefon: 0216 494 4614
Faks: Bilgi bulunamadı.

Firmalara ait yetkili teknik servisler zaman içerisinde değişebileceğinden Goldmaster markasının İstanbul Tuzla bölgesindeki güncel yetkili servis bilgisini teyit için lütfen bağlantıyı takip ediniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir