Goldmaster Yetkili Servisi İstanbul Ümraniye E-Bimsat Elektronik Cantürk Gökbulak

Goldmaster Türkiye pazarında uzun yıllardan beri varlığını sürdüren sayılı markalar arasında. Özellikle son zamanlarda teknoloji alanında müşterilerinin beğenisine sunduğu elektronik cihazlar çokça ilgi görmekte. Goldmaster markasında yer alan ürün gruplarından bazıları küçük ev aletleri, züccaciye ürünleri, uydu alıcıları, tablet ve led lambalar. Goldmaster markasının müşterilerine sunmuş olduğu geniş yetkili servis ağı etkili ve hızlı bir hizmet sunmakta. Markaların en büyük özellikleri, satış sonrasında verdikleri teknik servis hizmetlerinin kaliteli olmasıdır.

Goldmaster markasının İstanbul Ümraniye bölgesinde hizmet vermekte olan yetkili teknik servisinin iletişim bilgilerine yazımızın alt kısmından erişebilirsiniz. Ürünlerinizin garanti kapsamından çıkmaması için bakım ve onarımlarının yetkili servis tarafından yapılması gerektiğini unutmayınız.

Goldmaster İstanbul Ümraniye Yetkili Teknik Servisi;
Firma-İlgili Kişi: E-Bimsat Elektronik Cantürk Gökbulak
Adres: Namık Kemal Mah.Sütçü Cad.No:128 / 1
Telefon: 0216 481 71 50
Faks: 0216 481 71 46

Firmalara ait yetkili teknik servisler zaman içerisinde değişebileceğinden Goldmaster markasının İstanbul Ümraniye bölgesindeki güncel yetkili servis bilgisini teyit için lütfen bağlantıyı takip ediniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.