Goldmaster Yetkili Servisi Konya Akşehir Elektrosel Rahmi Bozkurt

Goldmaster Türkiye pazarında uzun yıllardan beri varlığını sürdüren sayılı markalar arasında. Özellikle son zamanlarda teknoloji alanında müşterilerinin beğenisine sunduğu elektronik cihazlar çokça ilgi görmekte. Goldmaster markasında yer alan ürün gruplarından bazıları küçük ev aletleri, züccaciye ürünleri, uydu alıcıları, tablet ve led lambalar. Goldmaster markasının müşterilerine sunmuş olduğu geniş yetkili servis ağı etkili ve hızlı bir hizmet sunmakta. Markaların en büyük özellikleri, satış sonrasında verdikleri teknik servis hizmetlerinin kaliteli olmasıdır.

Goldmaster markasının Konya Akşehir bölgesinde hizmet vermekte olan yetkili teknik servisinin iletişim bilgilerine yazımızın alt kısmından erişebilirsiniz. Ürünlerinizin garanti kapsamından çıkmaması için bakım ve onarımlarının yetkili servis tarafından yapılması gerektiğini unutmayınız.

Goldmaster Konya Akşehir Yetkili Teknik Servisi;
Firma-İlgili Kişi: Elektrosel Rahmi Bozkurt
Adres: İnönü Cad. No:50
Telefon: 3328133740
Faks: 3328133740

Firmalara ait yetkili teknik servisler zaman içerisinde değişebileceğinden Goldmaster markasının Konya Akşehir bölgesindeki güncel yetkili servis bilgisini teyit için lütfen bağlantıyı takip ediniz.

2 thoughts to “Goldmaster Yetkili Servisi Konya Akşehir Elektrosel Rahmi Bozkurt”

  1. Gitti gidiyordan ürün aldım 2 haftadır ne ürün var ortada ne mesajlarıma nede telefoblarıma cevap vermiyorsunuz
    Derhal ücreti iade edin

    1. Sayın ziyaretçi, öncelikle sitemiz yetkili servislerin iletişim bilgilerini paylaşma amacına yönelik olup, yetkili servislerin kendi web siteleri değildir. Sorunuza ilişkin olarak gittigidiyor üzerinden almış olduğunuz ürüne henüz onay vermediyseniz ürünü iade edebilirsiniz, onay vermiş olsanız bile gittigidiyor müşteri hizmetleri ile irtibat kurarak sorununuzu ilettiğinizde size mutlaka yardımcı olacaklardır. Saygılarımızla…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir