Merkez Erzurum Gorenje Yetkili Servisi Nevzat Bayraktar Nevzat Bayraktar

Dünya çapında faaliyet gösteren markalardan bir isim Gorenje. Faaliyet gösterdiği 70 ülkede üstün teknoloji ve tasarım harikası ürünleri ile kalitesinden ödün vermeden yoluna devam eden Gorenje, ülkemizde de farklı tasarımlarda beyaz eşya arayanların yakından tanıdığı bir marka. Kendisini sürekli yenileyen, kullanıcı ve çevre dostu ürünleri ile ön plana çıkan marka, satış sonrası etkin hizmet ve yaygın servis ağı ile kaliteli hizmet sunma yolunda hızla ilerliyor. İnsan yaşamını kolaylaştırmak ve daha konforlu bir hayat yaşamasını sağlamak için tasarlanan Gorenje ürünlerinin kalitesi, görselliği ve önemli ölçüde tasarruflu olması ürünlerde ilk dikkat çeken hususlardan. Türkiye pazarında da hatırı sayılır bir yerde bulunan marka müşteri sayısını her geçen gün artırmakta.

Goronje markasının yaygın yetkili teknik servisleri sayesinde ürünlerinizin bakımını kolaylıkla yaptırabilir, yedek  parça sıkıntısı çekmeden ürünlerinizi uzun yıllar kullanabilirsiniz. Gorenje markasının  Erzurum Merkez yetkili teknik servis bilgilerini yazımızın alt kısmında bulabilirsiniz.

Merkez Merkez Gorenje yetkili servisi iletişim bilgileri, gorenje-yetkili-servisi
Nevzat Bayraktar, Nevzat Bayraktar
Adres: K.Karabekir Mah. Terminal Cad. Öznur Ap No 26/A
Telefon: 0442 234 83 84 GSM: 0532 341 12 98

Gorenje markasının yetkili teknik servis bilgilerinin zaman içerisinde değişebilme ihtimaline binaen, güncel yetkili servis bilgisini teyit etmek için gorenje.com.tr‘yi ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir